Šausmas Bebru ielā – kāds vīrietis saņem 10 naža dūrienus

Komentāri

Imantā divi jauni virieši sastrīdējušies, un strīds atrisināts ar naža palīdzību. Šobrīd ārsti cīnās par cietušā dzīvību, kurš saņēmis vairāk nekā 10 dūrienus.

Mājā, kur pirms trīs dienām asiņainie notikumi risinājās, piektdien, viesojoties Degpunktā komandai, kaimiņi no videokameras vairās, taču visi rāda uz vienām un tām pašām durvīm – tikai un vienīgi tajā dzīvoklī varēja rasties nepieciešamība pēc policijas. Taču skaļi to teikt neviens negrib – lai nerastos nekādi konflikti ar savdabīgajiem kaimiņiem…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis otrdienā te manījuši piedzērušos svešinieku ar sievieti, kuri gribējuši iekļūt norādītajā dzīvoklī, klauvējušies pie visiem logiem un durvīm. Vēlāk skanējuši arī jau citādāki kliedzieni, jo dzīvoklī izcēlies nežēlīgs konflikts.

Policisti ziņas par vicināšanos ar nazi saņēma no slimnīcas. Jauna vīrieša, šīs mājas iedzīvotāja ķermeni, klāja vairāk nekā 10 dziļas dūrienu pēdas. Istaba, kur bija noticis uzbrukums, bija asiņu pilna, un sākās vainīgā meklēšana.

Aptuveni 30 gadus vecos vīrieti, kurš vairāk nekā 10 reizes sadūris savu paziņu, aizturēja vienas dienas laikā, viņš izvēlējās par notikušo klusēt, policisti izvēlējās prasīt tiesai apcietinājumu.

Foto:

Skaties video – uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl