Šausmas Bebru ielā – kāds vīrietis saņem 10 naža dūrienus

Komentāri
Šausmas Bebru ielā – kāds vīrietis saņem 10 naža dūrienus

Imantā divi jauni virieši sastrīdējušies, un strīds atrisināts ar naža palīdzību. Šobrīd ārsti cīnās par cietušā dzīvību, kurš saņēmis vairāk nekā 10 dūrienus.

Mājā, kur pirms trīs dienām asiņainie notikumi risinājās, piektdien, viesojoties Degpunktā komandai, kaimiņi no videokameras vairās, taču visi rāda uz vienām un tām pašām durvīm – tikai un vienīgi tajā dzīvoklī varēja rasties nepieciešamība pēc policijas. Taču skaļi to teikt neviens negrib – lai nerastos nekādi konflikti ar savdabīgajiem kaimiņiem…

Ļaudis otrdienā te manījuši piedzērušos svešinieku ar sievieti, kuri gribējuši iekļūt norādītajā dzīvoklī, klauvējušies pie visiem logiem un durvīm. Vēlāk skanējuši arī jau citādāki kliedzieni, jo dzīvoklī izcēlies nežēlīgs konflikts.

Policisti ziņas par vicināšanos ar nazi saņēma no slimnīcas. Jauna vīrieša, šīs mājas iedzīvotāja ķermeni, klāja vairāk nekā 10 dziļas dūrienu pēdas. Istaba, kur bija noticis uzbrukums, bija asiņu pilna, un sākās vainīgā meklēšana.

Aptuveni 30 gadus vecos vīrieti, kurš vairāk nekā 10 reizes sadūris savu paziņu, aizturēja vienas dienas laikā, viņš izvēlējās par notikušo klusēt, policisti izvēlējās prasīt tiesai apcietinājumu.

Foto:

Skaties video – uzzini vairāk!

Lasi vēl