Šausmas Bebru ielā – kāds vīrietis saņem 10 naža dūrienus

Komentāri

Imantā divi jauni virieši sastrīdējušies, un strīds atrisināts ar naža palīdzību. Šobrīd ārsti cīnās par cietušā dzīvību, kurš saņēmis vairāk nekā 10 dūrienus.

Mājā, kur pirms trīs dienām asiņainie notikumi risinājās, piektdien, viesojoties Degpunktā komandai, kaimiņi no videokameras vairās, taču visi rāda uz vienām un tām pašām durvīm – tikai un vienīgi tajā dzīvoklī varēja rasties nepieciešamība pēc policijas. Taču skaļi to teikt neviens negrib – lai nerastos nekādi konflikti ar savdabīgajiem kaimiņiem…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis otrdienā te manījuši piedzērušos svešinieku ar sievieti, kuri gribējuši iekļūt norādītajā dzīvoklī, klauvējušies pie visiem logiem un durvīm. Vēlāk skanējuši arī jau citādāki kliedzieni, jo dzīvoklī izcēlies nežēlīgs konflikts.

Policisti ziņas par vicināšanos ar nazi saņēma no slimnīcas. Jauna vīrieša, šīs mājas iedzīvotāja ķermeni, klāja vairāk nekā 10 dziļas dūrienu pēdas. Istaba, kur bija noticis uzbrukums, bija asiņu pilna, un sākās vainīgā meklēšana.

Aptuveni 30 gadus vecos vīrieti, kurš vairāk nekā 10 reizes sadūris savu paziņu, aizturēja vienas dienas laikā, viņš izvēlējās par notikušo klusēt, policisti izvēlējās prasīt tiesai apcietinājumu.

Foto:

Skaties video – uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl