Komentāri

Agrā svētdienas pēcpusdienā klusajā Raunā bija vērojama neparasti liela rosība. Divi neatliekamās palīdzības automobiļi un vairāki policistu auto piestājuši pie kāda sakopta nama pašā pilsētas centrā. 

Ap pusdiviem dienā kādai 68 gadus vecai kundzei pēc negaidīta notikuma pašas mājās nācies lūgt mediķu un policistu palīdzību. Viņas 48 gadus vecais dēls, neskaidru motīvu vadīts, negaidīti ar nazi uzbrucis savai māsai un brīdi vēlāk centies nogalināt arī māti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, pēc šā palīdzības sauciena uz notikuma vietu nekavējoties nosūtītas vairākas neatliekamās palīdzības brigādes un vietējie kārtības sargi.

Kā stāsta kārtības sargi, pēc uzbrukuma saviem radiniekiem bruņotais vīrietis nomierinājies, pametis asiņaino nazi un palicis turpat mājās.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl