Komentāri
Saulainajās brīvdienās noslīkuši 8 cilvēki; arī viena 12 gadīga meitenīte
Foto: LETA

Saulainās brīvdienas izrādījušās ļoti traģiskas – veldzes meklējumos dažādās ūdenstilpēs visā Latvijā dzīvību zaudējuši vismaz astoņi cilvēki. Jūrā pie Salacgrīvas noslīkusi 12 gadus veca meitene.

Savukārt Ērgļos, Rīgā, Priekuļu novadā un Daugavpilī ūdenstilpnēs gājuši bojā pieauguši vīrieši. Tāpat nelaimes fiksētas arī Valmierā un Ropažu pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seši no bojāgājušajiem vēlāk tika atrasti, bet divu bojā gājušo meklējumi vēl turpinās.

Lai nepapildinātu šo, patiesi skumjo statistiku, glābēji lūdz pie ūdens atpūsties ar prātu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl