Sauciens pēc palīdzības! Pensionārei Ventspilī sadeg “visa dzīve”

0 Komentāru
Sauciens pēc palīdzības! Pensionārei Ventspilī sadeg “visa dzīve”

Bezizejas situācijā nonākusi kāda pensionāre no Ventspils, kuras dzīvoklī pirms dažām dienām izcēlies ugunsgrēks. Naktskrekls un zeķes šobrīd ir viņas vienīgais īpašums – proti, tas, kas bija mugurā ugunsgrēka brīdī.

Vecmāmuļa Olga šodien ar apsaitētu galvu skumīgi sēž dīvānā. Viņa bijusi spiesta pārcelties uz dzīvi pie meitas Žannas Rīgā, jo pirmdien Ventspilī izdedzis pensionāres dzīvoklis un viņa palikusi bez pajumtes. Kādēļ sācies ugunsgrēks, sirmgalvei vēl līdz šim nav skaidrs.

“Es biju lielajā istabā, neko nemanīju, sāpēja galva. Izgāju uz balkona, tad iegāju istabā apgulties. Pēc tam skatījos, ka viss dūmos, nobijos. Skrēju uz virtuvi, jo domāju, ka gāze, bet pēc tam ieraudzīju, ka deg skapis. Es tā nobijos,” stāsta Olga.

Olgas kundze skrējusi pēc palīdzības pie kaimiņiem, taču darba dienas vidū teju neviena nav bijis mājās.

Foto:

Raidījuma Degpunktā komanda un portāls Skaties.lv aicina palīdzēt nelaimē nonākušajiem cilvēkiem. Šis lūgums pēc palīdzības visvairāk attiecas uz Ventspils apkārtnes iedzīvotājiem. Ja jums ir liekas drēbes, lietota tehnika, stipras darba rokas un laba griba – palīdziet Olgas kundzei, un viņa jums būs bezgala pateicīga. Olgas kundzes meitu Žannu jūs varat sazvanīt pa tālr.: 28227758 vai 29841016!

Uzzini vairāk:

0 Komentāru