Komentāri

Bezizejas situācijā nonākusi kāda pensionāre no Ventspils, kuras dzīvoklī pirms dažām dienām izcēlies ugunsgrēks. Naktskrekls un zeķes šobrīd ir viņas vienīgais īpašums – proti, tas, kas bija mugurā ugunsgrēka brīdī.

Vecmāmuļa Olga šodien ar apsaitētu galvu skumīgi sēž dīvānā. Viņa bijusi spiesta pārcelties uz dzīvi pie meitas Žannas Rīgā, jo pirmdien Ventspilī izdedzis pensionāres dzīvoklis un viņa palikusi bez pajumtes. Kādēļ sācies ugunsgrēks, sirmgalvei vēl līdz šim nav skaidrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es biju lielajā istabā, neko nemanīju, sāpēja galva. Izgāju uz balkona, tad iegāju istabā apgulties. Pēc tam skatījos, ka viss dūmos, nobijos. Skrēju uz virtuvi, jo domāju, ka gāze, bet pēc tam ieraudzīju, ka deg skapis. Es tā nobijos,” stāsta Olga.

Olgas kundze skrējusi pēc palīdzības pie kaimiņiem, taču darba dienas vidū teju neviena nav bijis mājās.

Foto:

Raidījuma Degpunktā komanda un portāls Skaties.lv aicina palīdzēt nelaimē nonākušajiem cilvēkiem. Šis lūgums pēc palīdzības visvairāk attiecas uz Ventspils apkārtnes iedzīvotājiem. Ja jums ir liekas drēbes, lietota tehnika, stipras darba rokas un laba griba – palīdziet Olgas kundzei, un viņa jums būs bezgala pateicīga. Olgas kundzes meitu Žannu jūs varat sazvanīt pa tālr.: 28227758 vai 29841016!

Uzzini vairāk:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl