Satraucoši notikumi Čiekurkalnā! Pa 4. stāva logu izkrīt jauna sieviete

Pievienot komentāru
Satraucoši notikumi Čiekurkalnā! Pa 4. stāva logu izkrīt jauna sieviete
LETA

Pēc kritiena no ceturtā stāva Čiekurkalnā slimnīcā ar nopietnām traumām nonākusi kāda jauna sieviete, vēsta raidījums Degpunktā.

Darba dienas pievakarē, kad apkārtne jau palēnām grima tumsā, ierasti klusais Čiekurkalna nostūris pēkšņi pārvērties par īstu karsto punktu. Sirēnām skanot, šeit ieradušās vairākas likumsargu ekipāžas un “ātrās palīdzības” mediķi – no 4. stāva nokritusi kāda sieviete.

Kā atklāj mediķi, ievainotā sieviete pēc negadījuma atradusies pie samaņas. Turpat notikuma vietā tika darīts viss, lai stabilizētu cietušās stāvokli, un tad viņa steidzamā kārtā nogādātā tuvējā slimnīcā.

Nepatīkamās ainas pie daudzdzīvokļu nama, ceturtdien savām acīm vērojuši vairāki vietējie iedzīvotāji. Viņi zina stāstīt, ka sieviete vēl joprojām turpina ārstēties slimnīcā.

Runājot ar apkārtējiem, policistiem izdevies uzzināt arī iespējamos šī nelaimes gadījuma iemeslus. Proti, kaimiņi runā, ka sieviete gribēja “salāpīties”. Vīrs aizslēdza durvis, bet viņa nolēma doties ārā, caur ceturtā stāva logu.

Video