Satrakojies sirmgalvis sadur savu dēlu – bijušo ceļu policistu

3 komentāri

Kāds 81 gadu vecs vīrietis Rīgā, Ķengaragā, sadūris savu dēlu – 54 gadus vecu vīrieti, kurš, starp citu, ir bijušais ceļu policists. Vīrietis nonācis slimnīcā, bet viņa dūrējs nav apcietināts. 

81 gadu vecajam pensionāram Ivanam darba dienas no brīvdienām neatšķiras, tāpat kā viņa dzīvokļa biedram – 54 gadus vecajam dēlam Aleksandram, kurš arī ir pensionārs. Priekšlaicīgi pelnītā atpūtā vīrietis ticis, jo agrāk strādājis Ceļu policijā un patruļpolicijā. Tomēr aiziešana no dienesta viņam nav nākusi par labu. Vīrietis sācis dzert un tēvam kļuvis par nastu – sācis, vecītim dzīvam esot, jau dalīt mantojumu un pieprasīt savu daļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš gribējis, lai māte pārraksta uz viņa vārda dzīvokli. “Padomju laikā vēl garāžu uzcēlām, pārrakstījām uz vecākā dēla vārda. Lūk, viņš grib, lai garāžu dala uz pusēm – to pārdod. Tā arī viss kaut kā sākās,” ģimenes konflikta aizmetņus izklāsta Ivans. Visa īpašuma dalīšana parasti notiek dzērumā, un arī pēdējā reize nebija izņēmums.

Foto

“Vecākais dēls bija nopircis spārniņus zupai. Es tos liku maisiņos. Likās, ka viss ir mierīgi, bet te atkal sākās. Kāpēc vecākajam garāža? Un sāka apsaukāties, ķerties pie krāgas. Es aizgāju un piezvanīju policijai. Atbrauca divi policisti, bet viņš ieslēdzās savā istabā. Viņi piedāvāja viņam iznākt ārā, bet viņš nenāca. Viņi pastāvēja, parunājās un aizgāja,” stāsta radinieks.

Līdz ko pašvaldības policisti bijuši prom, Aleksandrs iznācis no istabas un vēl agresīvāk uzbrucis tēvam. Ivans tieši tobrīd ar nazi rokās gājis smērēt maizītes uz gultas gulošajai sievai.

“Nu ko āzi, palīdzēja tev? – vaicājis agresīvais tēvs. Kaut kā tā sanāca, ka te bija tepiķis atlocījies. Viņš aizķērās aiz tā tepiķa un gāzās man virsū. Tā arī notika tas, kas notika. Viņš uzkrita nazim, aizķērās aiz paklāja,” stāsta Ivans.

Aleksandrs trīs dienas nogulējis reanimācijā, taču tad nācis pie samaņas un viņa dzīvībai vairs briesmas nedraud.

Otrs dēls Ivans saka, labprāt pārrakstītu dzīvokli uz jaunāko dēlu, ja zinātu, ka tajā pašā brīdī kopā ar kundzi nepaliks uz ielas, vai arī Aleksandrs dzīvokli nenodzers.

Vienīgais risinājums, kādu šobrīd saskata Ivans, ir savu trīsistabu dzīvokli samainīt pret diviem “vienistabniekiem”, jo ar jaunāko dēlu zem viena jumta diez vai kādreiz vairs spēs dzīvot. Nākamā dēla dusmu lēkme Ivanam un kundzei var beigties letāli.

Šobrīd pensionārs krimināllietā par miesas bojājumu nodarīšanu figurē kā aizdomās turamais, taču jādomā, ka izmeklētājiem nebūs jāšaubās par sirmgalvja stāstītās versijas patiesumu.

Video

TOP komentāri

 • x
  +3 +3 0

  x

  “Nu ko āzi, palīdzēja tev? – vaicājis agresīvais dēls.
  -----------------------------------------------------------------------------
  Satrakojies bija dēls nevis sirmgalvis! Arī pārpublicējot ir jāpieslēdz smadzenes!
 • !!!
  +1 +1 0

  !!!

  Tiešām!!! Kā var rakstīt,ka satrakojies bija tēvs??!!! Jūs vispār sižetu redzējāt??!!!
 • Lala
  +1 +1 0

  Lala

  Pilnībā piekrītu , muļku bars , dēls bija satrakojies! Kur tādi nejēgas var būt, piepušķot nez ko! Man tā onkuļa žēl palika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl