Sastrīdas un nosit dzīvokļa biedru

0 Komentāru
Sastrīdas un nosit dzīvokļa biedru
FOTO: LETA

Agrā brīvdienu rītā dakteri un policisti saņēmuši izsaukumu uz Maskavas ielu, kur kāda necila divstāvu nama pagalmā atrasts 57 gadus veca vīrieša līķis. 

Lai arī palīgi notikuma vietā ieradušies tikai dažas minūtes pēc ziņojuma saņemšanas, policijas izsaucējas izteiktās aizdomas par to, ka vīrietis jau ir miris, izrādījušās patiesas. Mediķi devušies prom, bet likuma sargi sākuši skaidrot notikušā iemeslus un apstākļus.

Jau tās pašas dienas vakarā gaismā nākuši fakti par mirušā vīra pēdējo dienu nodarbēm, un tikai nedaudz vēlāk likuma sargiem izdevies aizturēt arī vienu no aizdomās turētājiem – nogalinātā dzīvokļa biedru.

Pāris dienas vēlāk – laikā, kamēr 34 gadus vecais vīrietis jau atpūties aiz restēm, roku dzelžos saslēgts arī otrs, iespējamais uzbrucējs, kāds iepriekš netiesāts, 47 gadus vecs kungs.

Lai arī patieso strīda iemeslu pagaidām zina vien ķīviņā iesaistītie varmākas un pāris izmeklētāji, ir skaidrs, ka 57 gadus vecā vīrieša dzīvība izdzisusi, pavisam muļķīgas, un vien alkohola reibumā šķietami svarīgas ķildas dēļ.

0 Komentāru