Sastrīdas un nosit dzīvokļa biedru

Komentāri

Agrā brīvdienu rītā dakteri un policisti saņēmuši izsaukumu uz Maskavas ielu, kur kāda necila divstāvu nama pagalmā atrasts 57 gadus veca vīrieša līķis. 

Lai arī palīgi notikuma vietā ieradušies tikai dažas minūtes pēc ziņojuma saņemšanas, policijas izsaucējas izteiktās aizdomas par to, ka vīrietis jau ir miris, izrādījušās patiesas. Mediķi devušies prom, bet likuma sargi sākuši skaidrot notikušā iemeslus un apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau tās pašas dienas vakarā gaismā nākuši fakti par mirušā vīra pēdējo dienu nodarbēm, un tikai nedaudz vēlāk likuma sargiem izdevies aizturēt arī vienu no aizdomās turētājiem – nogalinātā dzīvokļa biedru.

Pāris dienas vēlāk – laikā, kamēr 34 gadus vecais vīrietis jau atpūties aiz restēm, roku dzelžos saslēgts arī otrs, iespējamais uzbrucējs, kāds iepriekš netiesāts, 47 gadus vecs kungs.

Lai arī patieso strīda iemeslu pagaidām zina vien ķīviņā iesaistītie varmākas un pāris izmeklētāji, ir skaidrs, ka 57 gadus vecā vīrieša dzīvība izdzisusi, pavisam muļķīgas, un vien alkohola reibumā šķietami svarīgas ķildas dēļ.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl