Sasists viss, ko vien var sasist – Kalngales stacijā rēgojas pamesta BMW vraks

1 komentārs

Nu jau kādu laiku Kalngales stacijā pamests 1999. gada 3 markas BMW, kam ir sasists viss, ko vien var sasist.

Visnotaļ izģērbtā 3 sērijas BMW parādīšanos Klangales stacijā cilvēki pamanīja sestdien – var jau būt, ka automašīna tur parādījās arī ātrāk, taču vismaz sestdien kāds saņēmās un par redzēto informēja policistus. Likumsargi atbrauca, automašīnu tur ieraudzīja, visticamāk, tādu pašu, kāda tā tur ir pirmdien, ja vien kāds vēl nav pielicis roku un to vairāk pademolējis, un, protams, pamanīja arī to, ka automašīnas numurzīmes nekur nav pazudušas. Tātad – noskaidrot īpašnieku ir ļoti vienkārši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mums zināms, ka viņai ir 18 gadu un dzīvo Sarkandaugavā. Ja meitene nesazināsies ar policiju un nepaskaidros radušos situāciju, BMW no stacijas tiks aizvākts bez viņas ziņas,” pauž likumsargi.

Nav ziņu, ka mašīna būtu nozagta, taču tiek pieļauts, ka to lieto nevis tās īpašniece, bet gan kāds cits cilvēks. Auto logā redzama soda kvīts par stāvēšanu zālājā Dzelzavas ielā, savukārt 10. aprīlī spēkrats apturēts Jaunciema gatvē, kas nav nemaz tik tālu no Kalngales stacijas. Tad pie stūres esot bijis kāds vīrietis un viņam noformēts protokols, jo automašīnai nav bijusi apdrošināšana.

Ja īpašniece no situācijas komentēšanas izvairās, jo automašīnu pati nav lietojusi, tad tas nav prātīgi, jo tas ir viņas īpašums un rēķini par ar to veiktajām darbībām tiks “piestādīti” viņai.

Foto

Video

TOP komentāri

  • jānis
    0 0 0

    jānis

    skumīgi, pat ne aprūsējusi bija. Mežoņi to tādai mašīnai tikai varētu izdarīt. Jāsāk kriminālproces par svešas mantas bojāšanu, lai tie mežoņi saprot, ka nevar tā ņemt un bojāt svešu mantu, pat ja atrodas nomalē, ar kādām tiesībām?!?! vnk absurdi, principā nedēļas laikā šitā iznīcīnāt, toč kāda viena konkrēta vietējā grupa to izdarījusi, jo ir vietas, kur mašīnas tā stāv gadiem un visi kā cilvēki neposta un nedemolē. Vnk nav kārtība stajā ciemā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl