Komentāri

Rīgā, Sarkandaugavā, policisti notvēruši kādu 40 gadus vecu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par savas vienaudzes nogalināšanu un apzagšanu. Diemžēl aizturētais šobrīd klusē, un policistiem būs krietni jānopūlas, lai saprastu visus notikušā iemeslus.

Ziemeļu ielas nama otrajā stāvā jau desmit gadus dzīvoja sieviete vārdā Ņina. Viņa cītīgi strādāja, labi pelnīja, taču pēdējā laikā arī atpūsties viņai patika uz pilnu klapi. Diena pēc dienas, nedēļa pēc nedēļas, un Ņina arvien dziļāk slīga alkohola purvā, līdz pagājušās nedēļas nogalē sieviete atrasta savā dzīvoklī mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas smagi sasisto ķermeni atradusi māte, kura devusies meitu apraudzīt, jo Ņina ilgstoši nav cēlusi klausuli. Protams, uz slepkavības vietu izsaukti policisti.

“Pēc sākotnējās apskates tika konstatēs, ka nāves iemesli varētu būt vardarbīgi,” atklāj policijas pārstāvis Atis Čakārnis. Viņš arī atklāja, ka pēc ģimenes locekļu teiktā, no dzīvokļa varētu būt pazudis portatīvais dators. Policisti uzsāka slepkavas meklējumus, un jau pēc pāris dienām aizturēts 40 gadus vecs vīrietis.

“Darbs tika ieguldīts diezgan liels. Mums izdevās atgūt datoru, ko vīrietis bija nodevis lombardā. Pašreiz aizturētā persona savu vainu neatzīst, arī miesas bojājumu nodarīšanā,” norāda policijā.

Policistiem gan ir pamats neticēt tam, ka datoru sieviete pati labprātīgi uzticējusi savam paziņam, kurš agrāk vairākkārt sodīts par mantiska rakstura noziegumiem. Izmeklēšana turpinās un aizdomās turamajam šobrīd piemērots apcietinājums. Un labi, ka tā – saka nogalinātās Ņinas kaimiņi, jo agresīvu tipiņu sētā netrūkstot. Vakaros viņi sēž uz soliņa un dzer, dažreiz kāds redzēts arī pie Ņinas uz balkona pīpējam, bet kopumā kaimiņiene esot dzīvojusi klusi un savrupi. Pirms dažām dienām gan bijušas pazīmes, ka briest, kas nelāgs.

”Ziniet pēdējā laikā… trešdien es viņu redzēju, viņa gāja, un varēja redzēt, ka viņa ir piekauta. Viņa bija piedzērusies. Es prasīju, Ņina, kas noticis? Viņa atbildēja, ka nokritusi,” stāsta kaimiņiene Rozālija.

Viņa strādāja firmā par tulku. Tulkoja no vācu valodas. Viņa bija gudra, bet pēdējā laikā pamatīgi dzēra.

Policijā norāda, pat ja aizdomās turamais nodarītajā neatzīsies, šobrīd nav šaubu, ka noziegumā vainojams tieši viņš. Policijai ir pietiekami daudz pierādījumu, kurus iesniegt prokuratūrā tālākai apsūdzības izvirzīšanai.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl