Sarkandaugavā policija aiztur iespējamo sievietes slepkavu

0 Komentāru
Sarkandaugavā policija aiztur iespējamo sievietes slepkavu
Foto: LETA

Rīgā, Sarkandaugavā, policisti notvēruši kādu 40 gadus vecu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par savas vienaudzes nogalināšanu un apzagšanu. Diemžēl aizturētais šobrīd klusē, un policistiem būs krietni jānopūlas, lai saprastu visus notikušā iemeslus.

Ziemeļu ielas nama otrajā stāvā jau desmit gadus dzīvoja sieviete vārdā Ņina. Viņa cītīgi strādāja, labi pelnīja, taču pēdējā laikā arī atpūsties viņai patika uz pilnu klapi. Diena pēc dienas, nedēļa pēc nedēļas, un Ņina arvien dziļāk slīga alkohola purvā, līdz pagājušās nedēļas nogalē sieviete atrasta savā dzīvoklī mirusi.

Viņas smagi sasisto ķermeni atradusi māte, kura devusies meitu apraudzīt, jo Ņina ilgstoši nav cēlusi klausuli. Protams, uz slepkavības vietu izsaukti policisti.

“Pēc sākotnējās apskates tika konstatēs, ka nāves iemesli varētu būt vardarbīgi,” atklāj policijas pārstāvis Atis Čakārnis. Viņš arī atklāja, ka pēc ģimenes locekļu teiktā, no dzīvokļa varētu būt pazudis portatīvais dators. Policisti uzsāka slepkavas meklējumus, un jau pēc pāris dienām aizturēts 40 gadus vecs vīrietis.

“Darbs tika ieguldīts diezgan liels. Mums izdevās atgūt datoru, ko vīrietis bija nodevis lombardā. Pašreiz aizturētā persona savu vainu neatzīst, arī miesas bojājumu nodarīšanā,” norāda policijā.

Policistiem gan ir pamats neticēt tam, ka datoru sieviete pati labprātīgi uzticējusi savam paziņam, kurš agrāk vairākkārt sodīts par mantiska rakstura noziegumiem. Izmeklēšana turpinās un aizdomās turamajam šobrīd piemērots apcietinājums. Un labi, ka tā – saka nogalinātās Ņinas kaimiņi, jo agresīvu tipiņu sētā netrūkstot. Vakaros viņi sēž uz soliņa un dzer, dažreiz kāds redzēts arī pie Ņinas uz balkona pīpējam, bet kopumā kaimiņiene esot dzīvojusi klusi un savrupi. Pirms dažām dienām gan bijušas pazīmes, ka briest, kas nelāgs.

”Ziniet pēdējā laikā… trešdien es viņu redzēju, viņa gāja, un varēja redzēt, ka viņa ir piekauta. Viņa bija piedzērusies. Es prasīju, Ņina, kas noticis? Viņa atbildēja, ka nokritusi,” stāsta kaimiņiene Rozālija.

Viņa strādāja firmā par tulku. Tulkoja no vācu valodas. Viņa bija gudra, bet pēdējā laikā pamatīgi dzēra.

Policijā norāda, pat ja aizdomās turamais nodarītajā neatzīsies, šobrīd nav šaubu, ka noziegumā vainojams tieši viņš. Policijai ir pietiekami daudz pierādījumu, kurus iesniegt prokuratūrā tālākai apsūdzības izvirzīšanai.

Video

0 Komentāru