18 komentāri

Darīšu ar tevi visu, ko tu vēlies – aptuveni šādi savus potenciālos upurus uzrunājis atkārtoti aizturētais pedofils. Šī ir jau ceturtā reize, kad pateicoties Bez Tabu veiktajam eksperimentam atklātais vīrietis ir nonācis likumsargu redzeslokā par neķītrām darbībām ar nepilngadīgajiem.

Šobrīd policijai ir zināmi četri upuri, no tiem vienu 1978. gadā dzimušais vīrietis varētu būt seksuāli izmantojis, bet pārējos trīs mēģinājis izmantot. Taču likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka cietušo skaits varētu būt krietni lielāks, tādēļ policija meklē ikvienu, kas cietis no attēlā redzamā vīrieša noziegumiem. Šobrīd vīrietis atrodas apcietinājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomas par vīrieša pastrādātajiem noziegumiem policijai radās pagājušā mēneša sākumā, un, pārbaudot iegūto informāciju, Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbinieki ieguva pietiekamus pierādījumus, lai 22. aprīlī būtu pamats vīrieti aizturēt.

Skaties foto:

Pierādījumu kopums liecina, ka vīrietis varētu būt stājies dzimumsakaros ar personu, kas nav sasniegusi 16 gadu vecumu, proti, kādu 15 gadus vecu meiteni. Tāpat policijas iegūtā informācija liecina, ka vīrietis varētu būt mēģinājis stāties dzimumsakaros arī ar trim citiem bērniem – 13 un 14 gadus vecām meitenēm un astoņus gadus vecu zēnu.

VP KIP izmeklētāji noskaidrojuši, ka vīrietis savus upurus meklējis caur iepazīšanās sludinājumiem – viņš iepazinies ar bērniem vai ar vientuļām mātēm nolūkā seksuāli izmantot šo sieviešu bērnus.

Vairāk uzzini šajā video:

TOP komentāri

 • Vārds
  +18 +18 0

  Vārds

  Policija ķersta , tiesas atbrīvo un noziedznieks tik dara savu melno darāmo ...
 • zina
  +12 +12 0

  zina

  Šī nu ir tā reize , kad tas mērglis ar tiesas lēmumu jāieliek dzīvot tās amatpersonas dzīvoklī , kura viņam piesprieda trīs mēnešus , kad viņš tika notiesāts jau TREŠO (!!!) reizi pēc kārtas ! Prātam neaptverama ir mūsu humānās tiesas attieksme pret šādiem garīgiem kropļiem !!!
 • Vārds
  +11 +11 0

  Vārds

  Kretīns ? Jā ! Bet kas ir tie , pateicoties kam šis kretīns ir uz brīvām kājām ?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl