12 komentāri
Saniknots kaimiņš savaino bērnu, kas prasa saldumus Halovīnā
LETA

Pirmdien, 31. novembrī, aizvadot Halovīnu jeb Visu svēto vakaru, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldē vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka viens no kaimiņiem viņas dēlam nodarījis miesas bojājumus.

Sieviete kārtības sargiem pastāstīja viņas 11 gadus vecais dēls kopā ar citiem bērniem pašdarinātās maskās devies pie kaimiņiem, lai prasītu saldumus. Taču viens no kaimiņiem pēc bērnu lūguma sadusmojies un viņas dēlam uzbrucis – no sejas norāvis masku, saskrāpējot seju.

Sieviete izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu, lai vainīgā persona tiktu saukta pie atbildības. Noformēts lēmums par tiesu medicīnas ekspertīzes noteikšanu par miesas bojājumu noteikšanu un uzsākta administratīvā lietvedība.

Citi starpgadījumi ar Halovīna svinētājiem pagājušajā diennaktī nav konstatēti.

TOP komentāri

 • Es
  +5 +4 -1

  Es

  Piekrītu komentāriem. Šodien redzēju kaimiņiem ar olām logi nomētāti. Nu tas ir nav normāli, tas ir vandālisms!!!
 • zz
  +5 +4 -1

  zz

  Sievietei būtu jāpriecājas, ka viņas mazais diedelnieks tik viegli ticis cauri. Savus sīkos vajag audzināt, nevis atbalstīt ubagošanu pa svešiem dzīvokļiem.
 • no malas
  +4 +4 0

  no malas

  šorīt piegānīta kāpņu telpa visos stāvos,sabojāts apgaismojums trepēs,sasmērētas vairākiem kaimiņiem durvis ar zobu pastu-svētki? huļigānisms,vandālisms-noraut masku-tas ir mazākais,ko gribētos......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl