Saniknots darbinieks reibumā draud uzspridzināt Ķekavas putnu fabriku

Komentāri

Bieži vien mēs uzzinām tikai sausus faktus par to, ka kārtējais viltus spridzinātājs draudējis uzlaist gaisā kādu uzņēmumu, bet, ja iedziļinās draudētāju motīvos, tad dažreiz tie ir gandrīz vai saprotami, taču ne attaisnojami.

Trešdien, 20. aprīlī, Ķekavas putnu fabrikā izziņota trauksme, jo kāds vīrietis piezvanījis un draudējis uzspridzināt uzņēmuma ražošanas daļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret aizdomās turamo 45 gadus veco vīrieti uzsākts kriminālprocess vien par huligānismu, jo nekādi spridzekļi ēkā nav atrasti.

Bet, kas tad varēja pamudināt iereibušo kungu zvanīt un draudēt darbavietai?

Daudzi darbinieki atzīst, ka droši vien zvanītājam mērs bija pilns – darba apstākļi esot ļoti smagi, pat pārcilvēcīgi.

Tomēr tie, kuri uzdrīkstas izteikties, neslēpj, ka putnu fabrikā nestrādā nekādi paraugstrādnieki. Lai kaut cik izsistos, vajadzīga liela pacietība un spīts.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl