Samariešu apvienība jau gadiem spiesta sadzīvot ar tā saukto ”pritonu” virs galvas

1 komentārs
Samariešu apvienība jau gadiem spiesta sadzīvot ar tā saukto ”pritonu” virs galvas
FOTO: LETA

Gadās tā, ka kārtīgiem un apzinīgiem cilvēkiem ir mazāk tiesību nekā narkomāniem, dzērājiem un klaidoņiem. Samariešu apvienība jau gadiem spiesta sadzīvot ar tā saukto ”pritonu” virs galvas un izskatās, ka nekas tuvākajā laikā nemainīsies.

Par Samariešu apvienības grupu dzīvokļa problēmām Maskavas ielā 221 Degpunktā jau stāstīja pagājušā gada martā. Ceturtajā stāvā mītošie narkomāni toreiz savā koplietošanas virtuvē, dušā vai labierīcībās bija demontējuši caurules un izlietnes, tādējādi stāvu zemāk tecēja lietus.

Reizēm – vienkārši ūdens, reizēm saturs no spaiņiem, kur augšējie kaimiņi lietoja, kārtojot savas dabiskās vajadzības. Tad, kad stāsti par notiekošo parādījās televīzijas ekrānos, atbildīgie par kārtību šajā mājā teica katrs savu sakāmo.

Arī tagad Maskavas ielā nekas nav mainījies. Ūdens no griestiem beidzis tecēt, taču spaiņi ar tualetes saturu tāpat ik pa brīdim tiek izlieti, un cilvēki, kā dzīvoja ceturtā stāva “pritonā”, tā dzīvo. Normālie iedzīvotāji spiesti paši sevi sargāt, jo lietām te mēdz pieaugt kājas – nozagtas jau vairākas mikroviļņu krāsnis.

Bijis laiks, kad uz augšstāvu regulāri piebraukājuši policisti, taču šīs patruļas nu beigušās.

Video