Komentāri
Papildināta (15:58) – Sadovņikova ielā sapieri un policija strādās līdz vēlam vakaram
Foto: LETA

Valsts policija kādā garāžā Sadovņikova ielā uzgājusi vecu munīciju un lādiņus pietiekami lielā apjomā, lai ne tikai uz ielas ierobežotu satiksmi, bet tuvējā apkārtnē no namiem evakuētu cilvēkus. Sapieri un policija strādās līdz pat vakaram, no notikuma vietas ziņo LNT ziņu dienesta korespondents Kārlis Kristapsons.

Atsaucoties uz informāciju, ko sniedza uz vietas esošie policijas darbinieki, no atsevišķām ēkām tuvajā apkārtnē evakuēti cilvēki, tāpat arī tikko atnākušie iedzīvotāji savās mājvietās iekļūt patlaban nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien, 24. jūlijā, neilgi pirms pulksten 13:00 Valsts policija saņēma informāciju, ka Rīgā, Firsa Sadovņikova ielā, kādā garāžā atrasti sprādzniebīstami priekšmeti – dažādi lādiņi un munīcija.

Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca Valsts policijas darbinieki, kā arī Nacionālo bruņoto spēku sapieri. Veikta evakuācija tuvējās ēkās, tajā skaitā poliklīnikā un bērnudārzā, esošo cilvēku evakuācija.

Notikuma vietā turpinās sprādzienbīstamo priekšmetu neitralizācijas darbi. Pašlaik autotransporta satiksme ir pilnībā slēgta Sadovņikova ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Katoļu ielai. Sabiedriskā transporta kustība konkrētajā posmā notiek ar pārtraukumiem, taču brīdī, kad lādiņi un munīcija tiks pārvietota prom no apdzīvotās vietas, satiksme tuvajā apkaimē tiks slēgta pilnībā.

Lasi vēl