Saldus rajonā ar bisi apšauj suņus

49 komentāri
Saldus rajonā ar bisi apšauj suņus
Foto: Elīna Ozola.Facebook

Melnais ģimenes mīlulis Argo bija pazudis vairākas dienas un mājās pārnāca ar šautu brūci pierē. Savukārt otrs ģimenes suns – skaistā suņu meitene Troja – saimniekiem pazuda pirms aptuveni divām nedēļām un tā arī nav atgriezusies mājās.

Veterinārārsts apstiprinājis saimnieku aizdomas, ka Argo gūtā brūce ir iegūta no medību ieroča. Turklāt ir tikai brīnums, ka Argo ir izdzīvojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņu saimniece stāsta, ka gan Argo, gan Troja ir bijuši mierīgi un nav rējuši ne uz vienu garāmgājēju. ”Trojai bija tikai desmit mēneši, un abi suņi bija mīļi kā mazi bērni,” raksta saimniece.

Saimnieki, kuru sirds lūst par pazudušo Troju, ir atmetuši cerības viņu atrast, un secina – Saldus rajona Butnāros dzīvo slims cilvēks, kurš šauj suņus.

”Lūdzu ziņot, ja kādam ir jebkāda informācija par šo perverso cilvēku ar medību ieroci!” savā Facebook lapā raksta Elīna Ozola.

”Lūdzu dalieties un palīdziet vērsties pret cilvēkiem, kuri domā, ka ir pasaules valdnieki, ar bisi plecos šaujot suņus!”

Foto avots: Elīna Ozola/Facebook

Foto avots: Elīna Ozola/Facebook

Foto avots: Elīna Ozola/Facebook

Foto avots: Elīna Ozola/Facebook

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • Liene
  +16 +16 0

  Liene

  Kamēr suņus saimnieki neuzskata par vajadzīgu pieskatīt un nevis ļaut klaiņot, tikmēr arī būs briesmu lietas.Sunim jābūt blakus saimniekiem, nevis jāklīst nedēļām apkārt un es mīlu suņus, bet man nav patīkami, ja bars nāk pretī un es nezinu vai viņi nemetīsies virsū, teiksim, manam sunim vai man , sasmērēs drēbes, sakodīs vai vēlnez kas un neviens par to neatbildēs.
 • ..Inta....
  +14 +14 0

  ..Inta....

  Pa reiz,nav ko laist vaļā un nebūs jābrēc... vai tik mīļi,tad piesiet vajag,kas tik ne notiek,sakož bērnus,ieskrien citos pagalmos sakož piesietos suņus,kaķus saplēš.. Kas tie par saimniekiem,ja suņi nav mājās tik ilgi ,bet paši sēž un ne liekas ne zinis... visus tādus klaiņojošos suņos vajag apšaut... un nav ko te celt brēku...PIESIEN UN NEVAJADZĒS CELT BRĒKU. Un nav ko vainot citus,pašus vajag tiesāt ,ka nejēdziet turēt suni,tad neturiet. Nav liela māka iegādāties suni,bet ja neprotiet to pieskatīt kā nākas,tad kam ņemt?!
 • sandijs
  +14 +14 0

  sandijs

  Laukos suņu saimnieki savus mīluļus neskata.Suņi klīst kur kur vēlas
  Pareizi ka mednieks nobliež mežā klaiņojošu suni jo tie saplēš stirnas,zaķu...trāpās arī cilvēks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl