Komentāri

Salaspilī ir kafejnīca Brīze. No malas – nekas īpašs, taču patiesībā – tā ir iestāde, par iekļūšanu kurā ļaudis ir gatavi pat cīnīties. Proti, kafejnīca strādā arī naktīs un, tā kā tādu lokālu te ir maz, uz Brīzi nāk visi atpūsties gribētāji no visas tuvējās apkārtnes.

Nesen krogs kļuvis vēl slavenāks, jo pie tā notikusi deviņdesmitajiem gadiem raksturīga rēķinu kārtošana. Saplūkušies divi nepazīstami vīrieši, viens izvilcis ieroci un sašāvis otru. Kafejnīcas darbiniece rausta plecus, viss notikušais viņai ir gluži kā jaunums un ātri vien atrodas ko vainot – tuvumā esošo kopmītni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda Salaspils iedzīvotāja norāda, ka kopmītne tiešām ir kā melnais punkts visā Salaspilī un visas nelaimes varētu nākt no turienes. Divi puiši, kas visticamāk dzīvo pieminētajā kopmītnē, gan cenšas to apstrīdēt. Konfliktētāji nebija no kopmītnes. Šāvējs vispār nebija no Salaspils, toties bijis dikti lecīgs.

Skaties foto:

 

Vietējie runā, ka aizturētais 38 gadus vecais vīrietis esot rūdīts cietumnieks. Tiesa viņam arī tagad piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, munīcija un nereģistrētais ierocis atņemts. Kriminālprocess uzsākts par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu aizturēto vīrieti var sodīt ar mūža ieslodzījumu, brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.  Sīkākas ziņas par notikušo policisti sniegt kategoriski atsakās.

Skaties video:

Lasi vēl