Salaspilī zagļi uzglūn pārtikas veikaliem

Komentāri

Naktī no otrdienas uz trešdienu vienā no veikaliem Salaspilī, Rīgas ielā, ielauzušies trīs ļaundari.  Lai arī šī garnadžu vizīte kopumā nodarījusi vairākus tūkstošus eiro lielus zaudējumus, pārdevēja atklāj, ka, par laimi, kase uz nakti iztukšota, tādēļ ļaundaru guvums bijis vien 650 eiro vērtais aparāts, kuru, visticamāk, būs grūti realizēt, un preces.

Tā kā tirdzniecības vietā zādzības brīdī nostrādājusi signalizācija un ziņas par notikušo visai drīz sasniegušas arī policistus, nekavējoties uzsākti garnadžu meklējumi. Tajā pat naktī izdevies aizturēt trīs iespējamos ļaundarus, taču nedaudz vēlāk atklājies, ka šiem jauniešiem tomēr ir alibi un viņi atbrīvoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču jau nākamajā naktī, netālu no pirmā nozieguma vietas, kādā veikaliņā Enerģētiķu ielā nostrādājusi signalizācija.

Neparastākais šajā stāstā ir tas, ka vismaz pagaidām izmeklētāji domā, ka abus gandrīz identiskos noziegumus paveikuši divi nesaistīti grupējumi.

Lai arī Enerģētiķu ielas veikaliņa apzadzēji, jau rīt tiks vesti uz tiesu un, visticamāk, nonāks aiz restēm, izmeklētāji lūdz vietējo iedzīvotāju palīdzību otra gadījuma izmeklēšanā

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl