Saistībā ar aizdomām par vardarbību ģimenē darbu nākas atstāt prokuroram Punduram

1 komentārs
Saistībā ar aizdomām par vardarbību ģimenē darbu nākas atstāt prokuroram Punduram
LETA

Par aizdomām par vardarbību pret dzīvesbiedri darbu Ģenerālprokuratūrā atstājis sevišķi svarīgu lietu prokurors Aldis Pundurs, vēsta TV3 Ziņas.

Laikraksts Latvijas Avīze vēsta, ka Pundurs no darba aizgājis jūnija beigās. Ģenerālprokuratūra šo faktu neapstiprina, bet avīze pieļauj, ka Pundurs bijis spiests rakstīt atlūgumu. Lai gan arī Valsts policija oficiāli nekādu informāciju nesniedz, avoti tiesībsargājošajās iestādēs vēstījuši, ka Pundura dzīvesbiedre policijā iesniegusi iesniegumu par ģimenē notikušu vardarbību, kur varmākas lomā bijis prokurors, bet cietušās – dzīvesbiedre un, iespējams, arī meita.

Iesniegums saņemts arī no otras puses, nu jau bijušās amatpersonas, kurš apsūdzības kategoriski noliedz un sauc tās par apmelošanu. Pundurs apsver domu sniegt tiesā pieteikumu par goda un cieņas aizskaršanu.

Bijušais prokurors plašāku sabiedrības uzmanību ieguva 2013. gadā, kad atklājās, ka Ģenerālprokuratūra izbeigusi tā saukto nozagto Latvenergo trīs miljonu lietu, bet kriminālprocess pret iespējamo iesaistīto – advokātu, nelaiķi Andri Grūtupu – izbeigts.

Video