Komentāri

Platones pagasta “Zaķenieku” mājas saimniekam šis rīts vēl ilgi paliks atmiņā. Vecu elektrības vadu dēļ, kas jau likuši par sevi manīt agrāk, izcēlās pamatīgs ugunsgrēks.

Sajūta, it kā es vairs neeksistētu. Tā pie tik tikko nodegušas mājas, no kuras krāsmatām vēl gaisā ceļas dūmi, saka tās īpašnieks Mārtiņš. Viņš palicis bez dzimtas mājām, visas savas iedzīves un jebkādiem dokumentiem.

Mārtiņš šeit dzīvojis jau kopš bērnības un vēl atceras, kā no mājām soļojis uz skolu. Senas atmiņas, bet vēl senāks nams, kura vecie alumīnija vadi savu laiku sen jau bija nokalpojuši. Blakus, nu jau gruvešu kaudzei, vagoniņā dzīvo vīrieša māsas ģimene. Visi saimnieko piemājas saimniecībā.

Mārtiņš cenšas atgūties no šoka un galvā pārcilā turpmākos rīcības plānus. Māja nodega ātri, taču, lai vietā uzceltu jaunu, būs nepieciešami lieli ieguldījumi un daudz laika. Šobrīd vīrietis apmetīsies pie mammas un būtu pateicīgs, ja tiktu pie silta apģērba vai kāda cita veida palīdzības, kas ļautu atsperties no šā brīža neapskaužamās situācijas.

Ja varat vīrietim kā palīdzēt, sazinieties ar viņa mammu Inu pa tālruni: 27140780. Mārtiņa mobilais tālrunis guļ kaut kur zem gruvešiem.

Foto

Lasi vēl