Komentāri

Šonedēļ uzmanību pievērsis incidents Pļavniekos, kad kāds kungs daudzdzīvokļu namā sadūris savu kaimiņu, bet pēc tam uzbrucis arī kārtības sargiem. Kā notikumus Ilūkstes ielā atceras nama iedzīvotāji un ko atklāj policisti?

Darba dienas pievakarē, viena no šā daudzdzīvokļu nama iedzīvotājam, kāda pensionāre, atgriezusies mājās, kad, jau tuvojoties savām namdurvīm, pamanījusi neierasti lielu rosību. Mirgojot bākugunīm, no pagalma izbraucis “ātrās palīdzības” auto, savukārt pagalmā atradies vesels lērums likumsargu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Man pateica, ka “ātrā palīdzība” aizveda… Kaut kādu vīrieti, kurš bija savainots ar nazi. Tad es pienācu klāt un skatos, stāv četras policijas mašīnas un turpat viens policists, kuram arī pajautāju, kas noticis. Es taču šeit dzīvoju. Viņš man uzdeva pretjautājumu, vai nezinot, ka šajā mājā dzīvo bīstams iemītnieks. Es teicu, ka pirmo reizi ko tādu dzirdu, un nodomāju, ka viņi ir atbraukuši pēc narkomāniem,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Kundze devusies iekšā namā, nokļuvusi savā dzīvoklī un pamanījusi, ka arī sētas pusē redzams kāds kārtības sargs. Drīz palīgā ierindas kārtības sargiem brīdi vēlāk ieradusies arī policijas specvienība. Kā izrādās, nama piektajā stāvā risinājušies patiesi saspringti notikumi, kurā satrakojies kungs mēģināja uzbrukt policijas darbiniekiem.

Lai arī kārtības sargiem šajā situācijā bija tiesības pat lietot šaujamieroci, cenšoties nodarīt pēc iespējas mazāku kaitējumu, talkā likta piparu gāzu un elektrošoka pistole. Diemžēl arī tas nav apturējis agresīvo vīrieti, viņš turpinājis uzbrukumu un metis nazi policistu virzienā. Tas atsities pret durvīm un trāpījis vienam no specvienības kaujiniekiem.

Tikai acumirkli vēlāk uzbrucējs tomēr sagūstīts un saslēgts rokudzelžos, bet ievainotais policists nonācis neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā. Par laimi, nelielā grieztā brūce pierē nebija bīstama viņa dzīvībai. Kā izrādās, šajā vakarā aizturētais ļaundaris policistiem ir labi zināms.

Video

Lasi vēl