1 komentārs

Pagājušās nedēļas piektdienas naktī Bolderājā, no teritorijas Platajā ielā 11, nozagta automašīna Dodge, kas ražota tālajā 1936. gadā. Šādus ekskluzīvus spēkratus zog vai nu nejēgas, kas cer uz izpirkuma maksu, vai arī profesionāļi, un šā auto turpmākais ceļš tad ved uz ārzemēm, kur tas nonāks privātu kolekcionāru rokās.

1936. gada automašīnu Dodge Latvijā vēlējies restaurēt kāds Norvēģijas pilsonis un uzticējis to mūsu speciālistiem. Diemžēl automašīna izstumta no garāžas Bolderājā, Platajā ielā 11, un acīmredzot kādam ļoti iepatikusies. Spēkrata turētājs Nils rīta pusē saņēmis zvanu no kolēģa, ka auto pazudis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sociālajos tīklos uzsākta kampaņa dārgā spēkrata meklēšanā, bet skatītājiem noteikti būtu jāzina, ka auto pats nemaz nav braucams. Uzmanība būtu jāpievērš autoevakuatoriem un kravas automašīnām.

Foto

Nils saka, – noziegumu varēja paveikt vismaz trīs cilvēku grupa, jo auto sver divarpus tonnas, un tā izkustināšana no vietas prasījusi lielas pūles. To varējis redzēt arī pēc pēdu nospiedumiem. Izbradājušies pa sniegu un dubļiem kā rukši, secina Nils, kurš vienlaikus uzņemas arī savu daļu atbildības par notikušo.

Automašīnas restaurators tomēr neatmet cerību saņemt no kādu lietderīgu informāciju par to, kur palicis auto. Nils sola, ka parādā nepaliks. Automobiļa atrašanai līdzekļi netiks žēloti. Ja zināt kādā virzienā aizripojis vēsturiskais Dodge, zvaniet Nilam pa tālruni: 29826519.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl