Saistībā ar laupīšanu grupā aizturēti divi vīrieši

1 komentārs
Saistībā ar laupīšanu grupā aizturēti divi vīrieši
FOTO: Valsts policija

Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem par laupīšanu grupā aizturēja divus attēlā redzamos vīriešus. Policistiem ir aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citas laupīšanas, tādēļ policija aicina ziņot ikvienam, kurš ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām.

Šā gada 8. februārī Rīgā, Prūšu ielā, ap pulksten 20.00 kādam 1997. gadā dzimušam jaunietim, izmantojot vardarbību, uzbruka divi vīrieši, kuri cietušajam nolaupīja somiņu ar maku, naudu un mobilā tālruņa lādētāju. Cietušais jaunietis par notikušo ziņoja Rīgas Ķengaraga policijas iecirkņa darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, un sadarbībā Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem atrada un aizturēja vienu no uzbrucējiem – 1986. gadā dzimušu vīrieti. Savukārt vakar, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, izdevās aizturēt arī otru iespējamo laupītāju – 1986. gadā dzimušu vīrieti.

Līdz šim likumsargiem izdevies noskaidrot, ka viens no aizturētajiem vīriešiem, iespējams, tajā pašā dienā Prūšu ielā pastrādājis vēl vienu laupīšanu. Tās laikā ļaundaris, izmantojot pārsteiguma momentu, 1993. gadā dzimušam vīrietim iepūtis acīs asaru gāzi un nolaupījis maku, ID karti un atslēgas.

Abi aizturētie 1986. gadā dzimušie vīrieši jau iepriekš bijuši sodīti par laupīšanām.

Pret vīriešiem sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Vienam no aizturētajiem tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, savukārt tuvākajā laikā tiesa lems arī par otra aizturētā vīrieša drošības līdzekli.

Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruni: 67086800, 67086806 vai 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

  • kada jums darisana?!!!
    0 0 0

    kada jums darisana?!!!

    sadiem tipiniem nekas nelidz! vini var laupit, zagt, piekaut. =[ a tadus sodit nav jegas; no viniem nav ko nemt ,un atnemt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl