Saistībā ar ”kaujiniekiem no Ludzas” Drošības policija dosies uz Ukrainu

Komentāri

Latvijas Drošības policijas pārstāvji plāno doties uz Ukrainu, lai tur varētu izmeklēt Latvijas valstspiedrīgo dalību karā Austrumukrainā, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Viņš norādīja, ka tas ir tikai laika jautājums, kad cilvēki, kas piedalās karadarbībā Ukrainā, tiks sodītas saskaņā ar Latvijas vai arī Ukrainas likumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis:
Tie ir ļoti nopietni panti, tas ir laika jautājums, kad šādas personas sēdīsies uz apsūdzēto sola.

Pašlaik policijai ir ziņas par trīs Latvijas iedzīvotājiem, kuri Austrumukrainā karo ”par krievu pasauli”.

Šis Latvijai ir nopietns izaicinājums, jo iepriekš valsts nebija saskārusies ar šādām problēmām, pauda R. Kozlovskis.

Tā kā Latvijai pašlaik nav pierādījumu, ka šie cilvēki piedalījušies fiziskā karadarbībā, tad sods viņiem patlaban varētu tikt piemērots par aicinājumu uz karu. Par šiem pārkāpumiem Latvijas valstspiederīgajiem varētu piemērot astoņu gadu cietumsodu, stāstīja R. Kozlovskis.

Viņš arī pauda, ka noteikt Latvijas valstspiederīgo iesaisti konfliktā Ukrainā varētu noteikt tikai, sadarbojoties ar Ukrainas kolēģiem, kā arī, nodrošinot Latvijas pārstāvju fizisku klātbūti Ukrainā. Pašlaik jau nokārtota Latvijas pārstāvju ierašanās Ukraina no diplomātiskā viedokļa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl