Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

Komentāri
Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki
Foto: F64

Saindējoties ar dūmiem, sestdien ugunsgrēkos cieta divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sestdien plkst. 19.21 VUGD saņēma izsaukumu uz Kļavu ielu Jūrmalā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī bija dedzis televizors 1m2 platībā. Ugunsgrēkā ar degšanas produktiem saindējās apmēram 37 gadus veca sieviete, kura tika nodota neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 21.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Maskavas ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapdzīvotā vienstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka neapsaimniekotā ēkā deg atkritumi 20m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 16 gadus vecs jaunietis, kurš bija saindējies ar dūmiem un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Plkst. 22.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 15.46 tika saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Liepājā, kur dega divstāvu neapsaimniekota ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka ēka deg 150m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā ēkā notika starpstāvu pārseguma daļējs nogruvums. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.54.

Šorīt plkst. 4.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunciema 2. šķērslīniju Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, koka dzīvojamā māja dega ar atklātu liesmu 65m2 platībā un tai bija iebrucis jumts. Plkst. 8.03 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, skaidas, sadzīves mantas, salmu ruļļi, zaru kaudzes, būvgruži, elektroinstalācijas vadi, elektrības sadales skapis, divas veļasmašīnas, apgaismes stabs, astoņas vieglās automašīnas, ēkas siena, garāža, divas dārza mājas, pirts, šķūnis, noliktavas ēka, kūts, ražošanas ēka, dzīvojamā māja, sodrēji trīs ēku dūmvados un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Līdztekus brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – sestdien Rīgā atbrīvota žogā iestrēgusi kaija, bet Daugavpilī no žoga atbrīvota tajā iestrēgusi stirna un Garkalnes novadā no koka nocelts kaķis, savukārt svētdien no trīsstāvu ēkas jumta Rīgā nocelts kaķis.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 113 izsaukumus, no kuriem 66 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 28 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta divi cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl