Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkā Liepājā cietusi sieviete

Komentāri
Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkā Liepājā cietusi sieviete
PROliz west/Flickr

Ceturtdien ugunsdzēsējiem glābējiem nācās doties uz izsaukumu Liepājā, kur kādā dzīvojamajā mājā bija jūtams sadūmojums. No mājokļa izglābta kāda kundze.

Plkst. 19.38 VUGD saņēma izsaukumu uz Ģenerāļa Baloža ielu Liepājā, kur dzīvojamajā mājā bija jūtams sadūmojums. “Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 0,5 m² platībā,” informē glābēji ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No piedūmotā dzīvokļa izglābta apmēram 60 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem un tika hospitalizēta.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.51.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl