Komentāri

Veterinārajā klīnikā Mazo brāļu hospitālis, Rīgā, Kalnciema ielā, vakar priekšpusdienā ieradās klients, kurš gribēja iemidzināt savu veco un slimo suni. Darbinieki dzīvnieku apskatīja un saimnieka lūgumam piekrita. Darba dienas otrajā pusē klīnikā ieradās dzīvnieka saimnieka dēls. Vīrietis nāca nevis aprunāties, bet gan izālēties, stāsta klīnikas vadītāja.

Daļu no vīrieša uzvedības fiksējušas arī videonovērošanas kameras. Lai gan skaņas nav, ir saprotams, ka neko patīkamu viņš nesaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašs rūgtums klīnikas vadītājai palicis gan pret policistiem, gan pret apsargiem. Viņa sapratusi, ka neviens tā līdz galam nav ieinteresēts palīdzēt.

Apsardzes uzņēmuma darbinieks skaidro, – ja priekšniecība saka, ka viņi ieradušies uz izsaukumu četru minūšu laikā, tad tā arī bijis, jo viss tiekot fiksēts un braukšanas ilgumu ir iespējams vēlāk pierādīt. Savukārt, ja ļaundaris telpas jau bija pametis, meklēt viņu pa visu rajonu jau ir vairāk policistu, nevis apsargu pienākums.

Apsargi saka, ka esot gan atteikuši lūgumam dežurēt, bet piebraukuši uz klīniku brīdī, kad tā slēgta, lai pārliecinātos, vai kāds nemēģinās darbiniekiem uzbrukt vai ielauzties telpās, brīdī, kad tiek vērtas ciet durvis un cilvēki dodas prom.

Savukārt policisti stāsta, ka notikums viņu žurnālos ir reģistrēts un ka viņi darot visu, kas patlaban ir iespējams.

Šobrīd par notikušo ir uzsākta administratīvā lieta par sīko huligānismu, taču tuvākajā laikā tiks izņemti videomateriāli no notikuma vietas un, izvērtējot visus apstākļus, tiks lemts arī jautājums par to, vai ir pamats uzsākt kriminālprocesu.

Proti, gala rezultātā agresors var tikt saukts pie atbildības arī par draudu izteikšanu. Lai nu kā – klīnikas vadītāja jūtās vīlusies gan apsargos, gan policijā. Sanācis tā, ka ar šo vīrieti galā bija jātiek sievietēm, kuras strādāja klīnikā. Neviena cita uz ko paļauties, nav bijis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl