Saimnieks lūdz iemidzināt suni, bet viņa dēls izraisa skandālu veterinārajā klīnikā

0 Komentāru
Saimnieks lūdz iemidzināt suni, bet viņa dēls izraisa skandālu veterinārajā klīnikā
FOTO: LETA

Veterinārajā klīnikā Mazo brāļu hospitālis, Rīgā, Kalnciema ielā, vakar priekšpusdienā ieradās klients, kurš gribēja iemidzināt savu veco un slimo suni. Darbinieki dzīvnieku apskatīja un saimnieka lūgumam piekrita. Darba dienas otrajā pusē klīnikā ieradās dzīvnieka saimnieka dēls. Vīrietis nāca nevis aprunāties, bet gan izālēties, stāsta klīnikas vadītāja.

Daļu no vīrieša uzvedības fiksējušas arī videonovērošanas kameras. Lai gan skaņas nav, ir saprotams, ka neko patīkamu viņš nesaka.

Īpašs rūgtums klīnikas vadītājai palicis gan pret policistiem, gan pret apsargiem. Viņa sapratusi, ka neviens tā līdz galam nav ieinteresēts palīdzēt.

Apsardzes uzņēmuma darbinieks skaidro, – ja priekšniecība saka, ka viņi ieradušies uz izsaukumu četru minūšu laikā, tad tā arī bijis, jo viss tiekot fiksēts un braukšanas ilgumu ir iespējams vēlāk pierādīt. Savukārt, ja ļaundaris telpas jau bija pametis, meklēt viņu pa visu rajonu jau ir vairāk policistu, nevis apsargu pienākums.

Apsargi saka, ka esot gan atteikuši lūgumam dežurēt, bet piebraukuši uz klīniku brīdī, kad tā slēgta, lai pārliecinātos, vai kāds nemēģinās darbiniekiem uzbrukt vai ielauzties telpās, brīdī, kad tiek vērtas ciet durvis un cilvēki dodas prom.

Savukārt policisti stāsta, ka notikums viņu žurnālos ir reģistrēts un ka viņi darot visu, kas patlaban ir iespējams.

Šobrīd par notikušo ir uzsākta administratīvā lieta par sīko huligānismu, taču tuvākajā laikā tiks izņemti videomateriāli no notikuma vietas un, izvērtējot visus apstākļus, tiks lemts arī jautājums par to, vai ir pamats uzsākt kriminālprocesu.

Proti, gala rezultātā agresors var tikt saukts pie atbildības arī par draudu izteikšanu. Lai nu kā – klīnikas vadītāja jūtās vīlusies gan apsargos, gan policijā. Sanācis tā, ka ar šo vīrieti galā bija jātiek sievietēm, kuras strādāja klīnikā. Neviena cita uz ko paļauties, nav bijis.

0 Komentāru