Komentāri

Par haskiju voljeru Ādažu pusē Āņu ciematā jau ir stāstīts. Pēc iedzīvotāju sūdzībām pašvaldības policijā, šo vietu ieradās apraudzīt gan likumsargi gan Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji. Ir pagājušas pāris nedēļas un suņu turētāju apgalvo, ka konstatētie trūkumi ir novērsti.

Haskiju saimniecībā liela rosība. Suņi rej un dauzās. Deviņus gadus vecais suņuks vārdā Indī, kura novārgušais paskats mūsu pirmajā vizītē tiešām šokēja, pamazām sācis atlabt un uzbaroties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acīmredzami Indī tiešām kļuvis dzīvelīgāks, un suņa iemidzināšanas jautājums vairs netiek apskatīts. Kas attiecas uz pārējiem dzīvniekiem – arī viņi tagad saņem biežākas ēdienreizes, veikta attārpošana, sakārtotas dzīvnieku pases un tuvākajā laikā tiks ierīkota autonoma ūdens padeve. Par suņiem, kuri mēdz pamukt no voljera, dzīvnieku turētājai Kristīnei ir atsevišķs stāsts.

Kristīne uzskata, ka pagājušajā mēnesī notikušās pārbaudes viņas voljeros ir sekas ilggadējiem pārpratumiem. Suņu turētāja nenoliedz, ka viņas dzīvnieki treniņu laikā mēdz pamukt un klaiņot pa rajonu, taču apkārtnē esot daudz nepiesietu suņu, un šo dzīvnieku nedarbi bieži vien tiekot pierakstīti tieši haskijiem.

Kristīne gan pieļauj, ka nākamgad no šīs īrētās zemes viņa pārvāksies citur vēl savrupākā vietā, un kaimiņiem nebūs ne par ko vairs jāsūdzas, bet tikmēr tikšot darīts viss iespējamais, lai policijai un PVD pārstāvjiem vairs uz šejieni nav jābrauc.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl