Saimniecei izdevies sakopt haskiju voljeru, par kuru saņemtas sūdzības

Komentāri

Par haskiju voljeru Ādažu pusē Āņu ciematā jau ir stāstīts. Pēc iedzīvotāju sūdzībām pašvaldības policijā, šo vietu ieradās apraudzīt gan likumsargi gan Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji. Ir pagājušas pāris nedēļas un suņu turētāju apgalvo, ka konstatētie trūkumi ir novērsti.

Haskiju saimniecībā liela rosība. Suņi rej un dauzās. Deviņus gadus vecais suņuks vārdā Indī, kura novārgušais paskats mūsu pirmajā vizītē tiešām šokēja, pamazām sācis atlabt un uzbaroties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acīmredzami Indī tiešām kļuvis dzīvelīgāks, un suņa iemidzināšanas jautājums vairs netiek apskatīts. Kas attiecas uz pārējiem dzīvniekiem – arī viņi tagad saņem biežākas ēdienreizes, veikta attārpošana, sakārtotas dzīvnieku pases un tuvākajā laikā tiks ierīkota autonoma ūdens padeve. Par suņiem, kuri mēdz pamukt no voljera, dzīvnieku turētājai Kristīnei ir atsevišķs stāsts.

Kristīne uzskata, ka pagājušajā mēnesī notikušās pārbaudes viņas voljeros ir sekas ilggadējiem pārpratumiem. Suņu turētāja nenoliedz, ka viņas dzīvnieki treniņu laikā mēdz pamukt un klaiņot pa rajonu, taču apkārtnē esot daudz nepiesietu suņu, un šo dzīvnieku nedarbi bieži vien tiekot pierakstīti tieši haskijiem.

Kristīne gan pieļauj, ka nākamgad no šīs īrētās zemes viņa pārvāksies citur vēl savrupākā vietā, un kaimiņiem nebūs ne par ko vairs jāsūdzas, bet tikmēr tikšot darīts viss iespējamais, lai policijai un PVD pārstāvjiem vairs uz šejieni nav jābrauc.

Lasi vēl