Sadzīviskā konfliktā vīrietis ”nosit” sievieti

Komentāri
Sadzīviskā konfliktā vīrietis ”nosit” sievieti
FOTO: LETA

Pagājušajā nedēļā, naktī uz 13. decembri Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Jaunmoku ielu, Rīgā. Zvanītājs bija kāds 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš ziņoja, ka viņa dzīvesvietā izcēlies konflikts, kā rezultātā viņa paziņa no gūtajām traumām mirusi.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja kādas 1958. gadā dzimušas sievietes līķi. Policijas darbinieki noskaidroja, ka sieviete bija ieradusies ciemos pie vīrieša un abi kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienu, līdz kādā brīdī abu starpā izcēlies strīds. Konflikta laikā vīrietis sievietei nodarīja smagus miesas bojājumus, kā rezultātā viņa no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais vīrietis jau iepriekš bijis sodīts par analoģisku gadījumu. Aizturēšanas brīdī policisti vīrietim konstatēja 2,8 promiļu reibumu.

Par notikušo sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziedzīgam nodarījumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Vakar tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl