Sadzīviskā konfliktā “kojās” sieviete sadur istabas biedreni

Komentāri
Sadzīviskā konfliktā “kojās” sieviete sadur istabas biedreni
Foto: Chewk/Flickr

Sadzīviska konflikta laikā sieviete ar nazi kopmītnēs sadur istabas biedreni, informē Valsts policija. Dūrēja patlaban aizturēta un nodarīto nožēlo.

Pagājušajā sestdienā, 7. martā, pēc pulksten 20:00 Olaines iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Zemgales ielu Olainē. Tur kādās kopmītnēs kopīgas alkohola lietošanas laikā bija izcēlies sadzīvisks konflikts, kur tika sadurta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, kuri aizturēja 1971. gadā dzimušu sievieti. Policisti noskaidroja, ka divu sieviešu starpā izcēlies sadzīvisks konflikts, kā rezultātā 1971.gadā dzimusī sieviete ar nazi sadūra 1966.gadā dzimušo sievieti. Par notikušo policistiem paziņoja kāda aculieciniece.

Aizturētā sieviete savu vainu atzīst un izdarīto nožēlo. Iepriekš aizturētā sieviete nav bijusi sodīta.

Pret sievieti sākts kriminālprocess par miesas bojājumu tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai vai bijis par iemeslu veselības traucējumiem. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem, policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl