3 komentāri

Agrā ceturtdienas rītā, kāds gados jauns BMW stūrētājs, bija nolēmis paspēlēt krievu ruleti ar likteni. Bēgot no policijas, vadītais auto nenoorientējās uz ceļa, un  pēc iespaidīga lēciena uz auto jumta piezemējās uz dzelzceļa sliedēm! 

Iereibušo jaunieti, kurš sēdēja pie BMW stūres, policisti agrā 15. janvāra rītā jau bija sastapuši. Tieši tāpēc, ka iepriekš uz ielas manītais iereibušais puisis bija redzēts iereibis un sēdies pie auto stūres, policisti nolēma auto apturēt. Lai arī auto stūrētājs pēc pirmā uzaicinājuma šķietami piebremzēja, vadītājs tomēr nevēlējās sarunāties ar policistiem. Pavisam negaidīti, auto uzņēma ātrumu un centās atrauties no likumsargu busiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

BMW vadītājs, šķiet, bija piemirsis, ka uz ceļa, pa kuru viņš brauca, bija pagrieziens. Bija vien redzams, kā pāris reizes nomirgo auto bremžu signāls un glaunais spēkrats, negaidīti atraujas no zemes.  Iespaidīgā lidojuma laikā auto nolauza pāris ceļa zīmes, ietriecās ielas malā esošajā celtnē, un tikai tad ar skaļu būkšķi piezemējas uz dzelzceļa sliedēm, aptuveni 100 metrus no ceļa.

Skaties foto galeriju!

Lai arī visi sasistā auto pasažieri līdz policijas auto spēja atnākt saviem spēkiem, uz notikuma vietu nekavējoties izsaukti arī dakteri.

Apskatot negadījuma vietu prātā nāk vien doma, ka visi auto sēdošie dzimuši laimes krekliņā. Tam piekrīt arī dzelzceļa darbinieks Antons, kurš rīta agrumā steidzies uz negadījuma vietu, lai palīdzētu no sliedēm aizvākt auto vraku. Viņš arī atzīst, ka visi bijuši kunga prātā.

Arī Latvijas Dzelzceļa preses pārstāvis mums norāda, ka neprātīgajiem braucējiem paveicies, jo mirklī, kad mašīna avarēja, uz sliedēm varēja atrasties vilciens.

Šobrīd, uzņēmuma pārstāvji vēl nav aprēķinājuši nodarītos zaudējumus, taču netiek izslēgta iespēja vērsties tiesā, lai no avārijas izraisītāja piedzītu nodarīto skādi. Uz sliedēm palikušais auto, lai arī tikai par divdesmit piecām minūtēm, bet tomēr kavējis vilcienu satiksmi.

Tomēr, neatkarīgi no uzņēmuma lēmuma, 21 gadu vecajam BMW stūrētājam tāpat nāksies stāties tiesas priekšas, turklāt izdarīto pārkāpumu saraksts ir visai iespaidīgs. Auto vadīšana bez vadītāja apliecības un alkohola reibumā, bēgšana no likumsargiem, kā arī avārijas izraisīšana, kā rezultātā cietuši cilvēki.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl