Sadzēries pensionārs 15. trolejbusa maršrutā ar nazi sagriež jauna vīrieša roku

0 Komentāru
Sadzēries pensionārs 15. trolejbusa maršrutā ar nazi sagriež jauna vīrieša roku
Foto: LETA

Piecpadsmito trolejbusu Rīgā nudien var saukt par leģendāru un noteikti pamatoti tas tautā atzīts par vienu no bīstamākajiem maršrutiem. To pierāda arī pēdējo dienu notikumi, kad jau Ķengaraga galā trolejbusā sācis ārdīties kāds agresīvs vīrietis cienīgajām vecumā.

Kāds manāmi iereibis vīrietis vakarpusē ar piecpadsmito trolejbusu brauca mājās uz Ķengaragu. Sabiedriskā transporta priekšpusē sēdēja jauna sieviete un nepiedienīgi skaļi runāja pa tālruni. Vecā kaluma krievu armijas virsniekam šāds izlēciens bija kā pēdējais piliens viņa nervu sistēmai.

Konflikts sākotnēji izcēlās par to, ka sieviete par skaļu runā pa tālruni. Vārds pa vārdam, un konflikts kļuva aizvien nopietnāks, līdz tajā iesaistījās kāds 1981. gadā dzimis vīrietis.

Jaunais vīrietis aizstāvējis sievieti līdz nākamajai pieturai, kad abi izkāpuši ārā noskaidrot attiecības. Tikai vārdu apmaiņas vai dūru izvicināšanas vietā sirmais vīrs no azotes izvilcis kabatas nazi un uzbrucis. Puisim aizstāvoties, sagriezta roka. Griezieni nav dzīvībai, taču noziegums kvalificējams kā smags.

Aizturētais pensionārs savu vainu tagad nenoliedz un saka, ka nazi nēsājis līdzi pašaizsardzībai, jo 15. trolejbusā braukt esot bīstami. Ar savu rīcību viņš tiešām to kārtējo reizi apliecinājis. Arī citi mūsu uzrunātie trolejbusa pasažieri atzīst, ka 15. maršruts nav tas pats drošākais – vairāk gan esot jāuzmana mantas, nevis jāuzmanās pašam.

0 Komentāru