Komentāri

Piecpadsmito trolejbusu Rīgā nudien var saukt par leģendāru un noteikti pamatoti tas tautā atzīts par vienu no bīstamākajiem maršrutiem. To pierāda arī pēdējo dienu notikumi, kad jau Ķengaraga galā trolejbusā sācis ārdīties kāds agresīvs vīrietis cienīgajām vecumā.

Kāds manāmi iereibis vīrietis vakarpusē ar piecpadsmito trolejbusu brauca mājās uz Ķengaragu. Sabiedriskā transporta priekšpusē sēdēja jauna sieviete un nepiedienīgi skaļi runāja pa tālruni. Vecā kaluma krievu armijas virsniekam šāds izlēciens bija kā pēdējais piliens viņa nervu sistēmai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikts sākotnēji izcēlās par to, ka sieviete par skaļu runā pa tālruni. Vārds pa vārdam, un konflikts kļuva aizvien nopietnāks, līdz tajā iesaistījās kāds 1981. gadā dzimis vīrietis.

Jaunais vīrietis aizstāvējis sievieti līdz nākamajai pieturai, kad abi izkāpuši ārā noskaidrot attiecības. Tikai vārdu apmaiņas vai dūru izvicināšanas vietā sirmais vīrs no azotes izvilcis kabatas nazi un uzbrucis. Puisim aizstāvoties, sagriezta roka. Griezieni nav dzīvībai, taču noziegums kvalificējams kā smags.

Aizturētais pensionārs savu vainu tagad nenoliedz un saka, ka nazi nēsājis līdzi pašaizsardzībai, jo 15. trolejbusā braukt esot bīstami. Ar savu rīcību viņš tiešām to kārtējo reizi apliecinājis. Arī citi mūsu uzrunātie trolejbusa pasažieri atzīst, ka 15. maršruts nav tas pats drošākais – vairāk gan esot jāuzmana mantas, nevis jāuzmanās pašam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl