Sadursme uz Dienvidu tilta! BMW ietriecas policijas auto

Komentāri

Vakar pamatīgās nepatikšanās iekūlies kāds BMW vadītājs, kurš uz Dienvidu tilta taranējis policijas “busiņu” brīdī, kad kārtības sargi bija apturējuši kādu pārkāpēju. 

Vērtējot kārtības sargu darbu un situāciju, kad policijas spēkrats un apturētais auto stāv šķietami bīstamā vietā, ceļu policijas priekšnieks skaidro, ka formāli darbinieki nav pārkāpuši noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pildot amata pienākumus, policisti drīkst neievērot apstāšanās un stāvēšanas noteikumus. Protams, katrs gadījums ir vērtējams individuāli, un to, kā rīkojušies inspektori šajā situācijā, noskaidros pārbaudes laikā.

Visbiežāk šādi uz brauktuves apturēti policijas automobiļi redzami reizēs, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Tādas situācijas nevienu nepārsteidz, un autovadītāji pārsvarā izturas ar sapratni.

Foto

Par laimi, uz Dienvidu tilta notikušajā negadījumā nav cietuši cilvēki, taču līdzīgā situācijā, tepat Rīgā strādājot avārijas vietā, neuzmanīga braucēja izraisītā ceļu satiksmes negadījumā cietis ceļu policists un iznīcināts viens no netrafarētajiem policijas Subaru spēkratiem.

Aptuveni pirms pusgada autokapsētā nonācis arī viens policijas Volvo, kuru uz Salu tilta taranējis kādas sievietes vadīts automobilis. Arī pēc šā negadījuma kārtības sargam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Video

Lasi vēl