Komentāri
Saderot ar draugiem, jaunietis iedzer kanalizācijas tīrāmo līdzekli
Foto: Flickr.com

Saderot ar draugiem, jauns vīrietis Vidzemē nogādāts slimnīcā pēc kanalizācijas tīrāmā līdzekļa iedzeršanas, pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē 21 gadu vecs jaunietis, kā viņš pats pastāstīja mediķiem, it kā esot saderējis ar draugiem, ka izdzers kanalizācijas tīrāmo līdzekli, ko viņš arī esot izdarījis. Jaunais vīrietis nogādāts slimnīcā. Bukša piebilda, ka šāda sadzīves ķīmija ir ļoti stipra un kodīga viela. Mediķi gan nevarēja norādīt, cik daudz konkrēti puisis izdzēris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latgalē pagājušajā diennaktī 25 gadus veca sieviete mājās, nesot karstu ūdeni, nejauši uzlējusi sev to virsū. Viņa guva augšstilbu apdegumus, un sieviete nogādāta slimnīcā.

Savukārt Pierīgā 11 gadus vecs puisis mājās, arī nesot karstu ūdens trauku, uzlējis sev to virsū, applaucējot vēderu, sānu daļu, augšstilbus. Arī viņš ticis hospitalizēts.

Pēc neilgas maldīšanās mežā kādam vīrietim konstatē ķermeņa atdzišanu

Aizvadītajā diennaktī pēc neilgas maldīšanās mežā-purvā kāds vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu. Zemgalē 32 gadus vecs vīrietis pastāstīja mediķiem, ka bijis makšķerēt, bet, vakarā paliekot tumšam laikam, apmaldījies purvā-mežā, maldoties tur aptuveni stundu, līdz ieraudzījis kādas mājas. Mediķi viņam konstatējuši ķermeņa atdzišanu, kā arī alkohola apreibumu. Vīrietis tika hospitalizēts.

Tāpat Zemgalē 31 gadu vecs vīrietis tika pamanīts stiprā alkohola reibumā guļam ārā uz zemes. Arī šis vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1172 izsaukumus, no kuriem 190 bija saistīti ar traumām.

Velosipēdists pēc kritiena nogādāts slimnīcā

Vakar Rīgā, Zolitūdē kāds 1985.gadā dzimis velosipēdists nespēja novaldīt savu braucamo un nokrita. Gūto traumu dēļ viņš nogādāts slimnīcā. Neveiksmīgais kritiens noticis Imantas 18.līnijas un Gramzdas ielas krustojumā.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 37 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki. Visi incidenti ar cietušajiem reģistrēti Rīgā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl