Komentāri

Platības ziņā liels ugunsgrēks trešdienas rītā tika dzēsts Lielvārdes novadā, kur kādai ēkai dega jumts vairāku simtu kvadrātmetru platībā, pēcāk iebrūkot un apgrūtinot ugunsdzēsēju darbu.

Ar gruzdošiem papīra ruļļiem šorīt Lēdmanē cīnījās vairāki ugunsdzēsēji. Kādā angāra tipa ēkā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējiem liesmas lokalizēt izdevies divu stundu laikā, taču daudz ilgāku laika posmu bija nepieciešams veltīt ugunsgrēka likvidēšanas darbiem, lai pilnībā pārliecinātos, ka šo vietu uguns liesmas atkārtoti nepārsteigs.

Uguns nelaime pamanīta diezgan novēloti, tādēļ ne ēku, ne tajā esošās mantas saglābt neizdevās. Pagaidām nav zināmi uguns izcelšanās iemesli.

Fakts, ka uguns angāru pārņēmusi agrā rīta stundā, iespējams, ēkas īpašniekus vai tajā strādājošās personas paglābis no dzīvībai bīstamas situācijas. Notikušā apstākļus skaidros Valsts policija.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl