Komentāri

Platības ziņā liels ugunsgrēks trešdienas rītā tika dzēsts Lielvārdes novadā, kur kādai ēkai dega jumts vairāku simtu kvadrātmetru platībā, pēcāk iebrūkot un apgrūtinot ugunsdzēsēju darbu.

Ar gruzdošiem papīra ruļļiem šorīt Lēdmanē cīnījās vairāki ugunsdzēsēji. Kādā angāra tipa ēkā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējiem liesmas lokalizēt izdevies divu stundu laikā, taču daudz ilgāku laika posmu bija nepieciešams veltīt ugunsgrēka likvidēšanas darbiem, lai pilnībā pārliecinātos, ka šo vietu uguns liesmas atkārtoti nepārsteigs.

Uguns nelaime pamanīta diezgan novēloti, tādēļ ne ēku, ne tajā esošās mantas saglābt neizdevās. Pagaidām nav zināmi uguns izcelšanās iemesli.

Fakts, ka uguns angāru pārņēmusi agrā rīta stundā, iespējams, ēkas īpašniekus vai tajā strādājošās personas paglābis no dzīvībai bīstamas situācijas. Notikušā apstākļus skaidros Valsts policija.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl