Komentāri

Platības ziņā liels ugunsgrēks trešdienas rītā tika dzēsts Lielvārdes novadā, kur kādai ēkai dega jumts vairāku simtu kvadrātmetru platībā, pēcāk iebrūkot un apgrūtinot ugunsdzēsēju darbu.

Ar gruzdošiem papīra ruļļiem šorīt Lēdmanē cīnījās vairāki ugunsdzēsēji. Kādā angāra tipa ēkā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējiem liesmas lokalizēt izdevies divu stundu laikā, taču daudz ilgāku laika posmu bija nepieciešams veltīt ugunsgrēka likvidēšanas darbiem, lai pilnībā pārliecinātos, ka šo vietu uguns liesmas atkārtoti nepārsteigs.

Uguns nelaime pamanīta diezgan novēloti, tādēļ ne ēku, ne tajā esošās mantas saglābt neizdevās. Pagaidām nav zināmi uguns izcelšanās iemesli.

Fakts, ka uguns angāru pārņēmusi agrā rīta stundā, iespējams, ēkas īpašniekus vai tajā strādājošās personas paglābis no dzīvībai bīstamas situācijas. Notikušā apstākļus skaidros Valsts policija.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl