Komentāri

Platības ziņā liels ugunsgrēks trešdienas rītā tika dzēsts Lielvārdes novadā, kur kādai ēkai dega jumts vairāku simtu kvadrātmetru platībā, pēcāk iebrūkot un apgrūtinot ugunsdzēsēju darbu.

Ar gruzdošiem papīra ruļļiem šorīt Lēdmanē cīnījās vairāki ugunsdzēsēji. Kādā angāra tipa ēkā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējiem liesmas lokalizēt izdevies divu stundu laikā, taču daudz ilgāku laika posmu bija nepieciešams veltīt ugunsgrēka likvidēšanas darbiem, lai pilnībā pārliecinātos, ka šo vietu uguns liesmas atkārtoti nepārsteigs.

Uguns nelaime pamanīta diezgan novēloti, tādēļ ne ēku, ne tajā esošās mantas saglābt neizdevās. Pagaidām nav zināmi uguns izcelšanās iemesli.

Fakts, ka uguns angāru pārņēmusi agrā rīta stundā, iespējams, ēkas īpašniekus vai tajā strādājošās personas paglābis no dzīvībai bīstamas situācijas. Notikušā apstākļus skaidros Valsts policija.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl