Komentāri

Pagājušās nedēļas izskaņā Caunes ielas pagalmā atskanējis pamatīgs blīkšķis. Hondas automašīnas vadītājs ietriecies ceļmalā stāvošā Subaru automašīnā. Tā vietā, lai paliktu notikuma vietā, avārijas izraisītājs no notikuma vietas aizmucis.

Tikai mirkli pēc notikušā viens no negadījuma aculieciniekiem nolēmis iemūžināt avārijas vietā redzamo ainu – pie sabojātā auto palicis avārijas izraisītāja auto priekšējais ”bampers” ar visu numura zīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, trūkstošo detaļu pamanījis arī pats bēglis, kurš, par lielu pārsteigumu aculieciniekam, nu jau skriešus atgriezies negadījuma vietā, paķēris, tā teikt ”aizmirsto bamperu” un vēlreiz laidies lapās. Tikai dažas minūtes vēlāk pie sasistā auto ieradies arī tā saimnieks un izsaucis policiju.

Šajā gadījumā likuma sargi saka lielu paldies tieši aculieciniekiem, kuri palīdzēs notvert šo pārkāpēju.

Kārtības policijas priekšnieka vietnieks stāsta, ka avārijas izraisītājs jau ir noskaidrots un viņam nosūtīta pavēste ar lūgumu ierasties policijā. Šoreiz no nepatikšanām viņam neizdosies izvairīties – turklāt tās būs krietni vien lielākas nekā gadījumā, ja viņš būtu palicis avārijas vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl