Sabojā automašīnu, aizbēg no notikuma vietas, bet aizmirst ”bamperu” ar numura zīmi

Komentāri

Pagājušās nedēļas izskaņā Caunes ielas pagalmā atskanējis pamatīgs blīkšķis. Hondas automašīnas vadītājs ietriecies ceļmalā stāvošā Subaru automašīnā. Tā vietā, lai paliktu notikuma vietā, avārijas izraisītājs no notikuma vietas aizmucis.

Tikai mirkli pēc notikušā viens no negadījuma aculieciniekiem nolēmis iemūžināt avārijas vietā redzamo ainu – pie sabojātā auto palicis avārijas izraisītāja auto priekšējais ”bampers” ar visu numura zīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, trūkstošo detaļu pamanījis arī pats bēglis, kurš, par lielu pārsteigumu aculieciniekam, nu jau skriešus atgriezies negadījuma vietā, paķēris, tā teikt ”aizmirsto bamperu” un vēlreiz laidies lapās. Tikai dažas minūtes vēlāk pie sasistā auto ieradies arī tā saimnieks un izsaucis policiju.

Šajā gadījumā likuma sargi saka lielu paldies tieši aculieciniekiem, kuri palīdzēs notvert šo pārkāpēju.

Kārtības policijas priekšnieka vietnieks stāsta, ka avārijas izraisītājs jau ir noskaidrots un viņam nosūtīta pavēste ar lūgumu ierasties policijā. Šoreiz no nepatikšanām viņam neizdosies izvairīties – turklāt tās būs krietni vien lielākas nekā gadījumā, ja viņš būtu palicis avārijas vietā.

Lasi vēl