Sabiedriskajā transportā pie ”zaķiem” atrod ieroci, nažus, viskija pudeli un tabletes

0 Komentāru
Sabiedriskajā transportā pie ”zaķiem” atrod ieroci, nažus, viskija pudeli un tabletes
FOTO: RPP

Piektdien, 3. jūnijā, Ziemeļu pārvaldes darbinieki reida laikā ar SIA Rīgas satiksme kontroles dienesta darbiniekiem konstatēja, ka sabiedriskajā transportā atrodas divi vīrieši, kuri nebija norēķinājušies par saņemto pakalpojumu.

Abas personas izsēdinātas no sabiedriskā transporta. Pie policijas darbiniekiem vērsās kontroles dienesta darbiniece, kura veica pārrunas ar abiem vīriešiem un pamanīja, ka pie vienas no personām atrodas šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

Abi vīrieši aicināti doties pie operatīvā transportlīdzekļa. Jautājot vīriešiem par šaujamieroču vai citu bīstamu priekšmetu klātbūtni, viņi klusēja.

Pārbaudot vienu no personām, aiz jostas pamanīts šaujamierocim līdzīgs priekšmets šaušanas gatavībā. Vienam no vīriešiem rokās bija alkoholiskā dzēriena “Jameson” pudele.

Ņemot vērā abu personu uzvedību, radās aizdomas, ka abi vīrieši ir arī alkohola reibumā. Abas personas sāka uzvesties agresīvi un draudēja ar fizisku izrēķināšanos, pēc kā viņi tika aizturēti. Pie personām atrasti divi naži un 12 nezināmas izcelsmes tabletes. Aizturētie nogādāti Valsts policijā tālāko procesuālo darbību veikšanai.

0 Komentāru