1 komentārs

Vairāki cilvēki kļuvuši par upuriem kādam krāpniekam, kurš izliekas par elektropreču pircēju. Proti, krāpnieks atsaucas uz sludinājumu un izliekas, ka grib nopirkt preces, taču naudu tā arī nesamaksā jeb, precīzāk, izliekas, ka samaksā.

Shēma esot šāda: vīrietis saka, ka pirks, piemēram, datoru, bet ka tas ir kaut kā jānogādā līdz Krāslavai. Naudu vīrietis saka esot pārskaitījis, tikai tā bankas dēļ pie pārdevēja nonākšot tikai nākamajā dienā. Krāpnieks atsūta arī “maksājuma uzdevumu”, ko ir datorā “uzzīmējis” pats. Protams, ka nākamajā dienā nauda pārdevēja kontā “neieripo”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Šādu krāpniecisku shēmu pamanījuši vismaz divi cilvēki. Viens no viņiem gribējis pārdot ledusskapi, bet otrs – datoru. Par laimi, abi ir laikus pamanījuši, ka kaut kas šeit nav lāga. Taču ir zināms arī kāds lētticīgāks cilvēks, kurš tā zaudējis savu telefonu, ne eiro par to nesaņemot.

Autobusa šoferis, kas ik dienas brauc maršrutā Rīga-Krāslava, atzīst, ka ir dzirdējis par šādiem gadījumiem, taču daudzreiz ar viņu iepriekš sazinās preces sūtītājs un brīdina, ka preci tomēr dot cilvēkam Krāslavā nevajagot.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • kārtējais
    +3 +3 0

    kārtējais

    Sveiki žurnālisti! Mēs arī bijām Krāslavas krāpnieka upuri un mūsu pierādījumi jau atrodas pie policijas. Arī sūdzibas.lv ir atrodams krāpnieka upuris. Turklāt Krāslavas autoostā arī darbinieki ir šokā - augām dienām sūta preces, kuras nākas vest atpakaļ, jo rīdzinieki kaut kādā brīdī saprot, ka notikusi krāpniecība. Par to būtu jāziņo plašāk, lai cilvēki uzmanās!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl