Rūpala Krāslavā: it kā pērk vērtīgas elektropreces un izliekas, ka samaksā naudu

1 komentārs

Vairāki cilvēki kļuvuši par upuriem kādam krāpniekam, kurš izliekas par elektropreču pircēju. Proti, krāpnieks atsaucas uz sludinājumu un izliekas, ka grib nopirkt preces, taču naudu tā arī nesamaksā jeb, precīzāk, izliekas, ka samaksā.

Shēma esot šāda: vīrietis saka, ka pirks, piemēram, datoru, bet ka tas ir kaut kā jānogādā līdz Krāslavai. Naudu vīrietis saka esot pārskaitījis, tikai tā bankas dēļ pie pārdevēja nonākšot tikai nākamajā dienā. Krāpnieks atsūta arī “maksājuma uzdevumu”, ko ir datorā “uzzīmējis” pats. Protams, ka nākamajā dienā nauda pārdevēja kontā “neieripo”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Šādu krāpniecisku shēmu pamanījuši vismaz divi cilvēki. Viens no viņiem gribējis pārdot ledusskapi, bet otrs – datoru. Par laimi, abi ir laikus pamanījuši, ka kaut kas šeit nav lāga. Taču ir zināms arī kāds lētticīgāks cilvēks, kurš tā zaudējis savu telefonu, ne eiro par to nesaņemot.

Autobusa šoferis, kas ik dienas brauc maršrutā Rīga-Krāslava, atzīst, ka ir dzirdējis par šādiem gadījumiem, taču daudzreiz ar viņu iepriekš sazinās preces sūtītājs un brīdina, ka preci tomēr dot cilvēkam Krāslavā nevajagot.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • kārtējais
    +3 +3 0

    kārtējais

    Sveiki žurnālisti! Mēs arī bijām Krāslavas krāpnieka upuri un mūsu pierādījumi jau atrodas pie policijas. Arī sūdzibas.lv ir atrodams krāpnieka upuris. Turklāt Krāslavas autoostā arī darbinieki ir šokā - augām dienām sūta preces, kuras nākas vest atpakaļ, jo rīdzinieki kaut kādā brīdī saprot, ka notikusi krāpniecība. Par to būtu jāziņo plašāk, lai cilvēki uzmanās!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl