Komentāri

Ir tādi cilvēki, kuri ne tikai jaunībā, bet arī sirmā vecumā uz vietas nevar nosēdēt, un tieši nemitīga kustība šos cilvēkus notur pie dzīvības. Piektdienas pēcpusdienā Rīgā, Kalnciema ielā, kādas mājas iedzīvotāja – 90 gadus veca kundze – izdomāja padarboties pa pagrabu, bet kāpiens divarpus metru dziļajā bedrē beidzās bēdīgi.

90 gadus vecā Taisjas kundze ceturtdien svinēja jubileju. Tā kā šādā cienījamā vecumā nekādas trakas ballītes netiek rīkotas, arī piektdien pensionāre bija enerģijas pilna un nolēma piekārtot pagrabu. Pagrabs atrodas mājas pagalmā aiz maza koka namiņa durvīm, bet produktu glabātuvē jānokāpj pa trepēm. Trepes kundze bija aizmirsusi ielikt un sperot soli pēc sekundes attapās divarpus metru dziļā bedrē un nespēja tikt ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Larisa, vecmāmuļas kaimiņiene: 

Viņa vāca lapas, jo sētnieks to nedara, viņa sakopa arī dārzu, bet pirms tam nez kāpēc atvēra to pagrabu un rezultātā iegāzās tur.

Tieši kaimiņiene Larisa arī bijusi tā, kura sākusi nojaust, ka ar sirmgalvi kaut kas atgadījies un sāka viņu meklēt.

Foto:

Larisa:

Pie viņas atnāca draudzene, jo vakar viņai nesen palika deviņdesmit gadu. Es tieši stāvēju kāpņu telpā, jo man pagrabā bija problēmas ar elektriķiem. Es pateicu, ka man ir viņas dzīvokļa atslēgas. Zvanām pie durvīm, bet never vaļā un viss. Piedāvāju ieiet pašiem dzīvoklī iekšā, jo cilvēks tikko atgriezies no slimnīcas un mazums, kas var notikt. Ieejam iekšā, bet viņas tur nav! Augļi stāv, viss sagatavots. Es saku, ka neko nesaprotu, jo aiziet viņa nekur nevarēja. Pagāja vēl stunda un četrdesmit minūtes, un tad es zvanīju viņas māsas meitai. Prasīju Natašai vai viņa nezin, kur palikusi Taisjas tante? Pastāstīju, ka draudzene atnākusi, augļi uz galda salikti, bet cilvēka nav. Domāju varbūt ar Natašu aizbraukusi, bet viņa pateica, ka viņai mājās bija jābūt. Viņa izteicās, ka varbūt uz tirgu aizgājusi. Es pateicu, ka diez vai.

Saprotot, ka situācija ir nopietna, Larisa skrējusi uz pensionāres dārziņu, bet jau pa ceļam izdzirdējusi, ka no pagraba nāk vaidi. Nekavējoties izsaukti glābēji un cietusī Taisjas kundze no pagraba izcelta.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl