Ropažos pazudis vīrs un tēvs; tuvinieki vaino policistus lēnīgumā

5 komentāri

Ropažos kāda ģimene aizvien katru dienu cer, ka izdosies atrast pazudušo vīru un tēvu Aigaru. Tuvinieki uzskata, ka policisti viņa meklēšanā iegulda pārāk maz pūļu.

Nelaime notika pirms nu jau vairāk nekā 40 dienām. Toreiz, 18. oktobrī, mājās tā arī neatnāca 47 gadus vecais Aigars Bērziņš. Vienīgais, ko līdz šim ir izdevies atrast, – Aigara cepuri. Tā pamanīta pie Lielās Juglas tiltiņa, ko Aigars parasti šķērsojis, lai dotos mājās. Aigara sieva Inese un viņas māsa Līga ir teju pilnībā pārliecinātas, ka Aigars, tumsā ejot mājup, iekritis upē. Viņas arī domā, ka Aigara mirstīgajām atliekām jābūt kaut kur tuvākajā apkaimē un ka policistiem viņu vajadzētu meklēt un – atrast. Apkārtnes un upes krasta pārmeklēšana neesot notikusi tik rūpīgi, uzskata sievietes. Ja Aigars ir miris, sievai Inesei pavisam noteikti gribas no viņa pienācīgi atvadīties, viņa norāda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete līdz šim izmantojusi dažādas metodes, lai atrastu vīru. Viņa konsultējusies arī ar dziednieku, kurš esot teicis, ka viņas vīrs jāmeklē kaut kur pie upes. Ņemot vērā Aigara mājupceļu un pie tilta atrasto cepuri, šī versija šķiet pat ļoti loģiska..

Raidījums Degpunktā policistiem taujāja, kāpēc viņi neveic rūpīgu tuvējo mežu un upes krastu pārmeklēšanu, taču likumsargi apgalvo, ka to ir darījuši, dara aizvien un ir pat piesaistījuši suņus.

Mēs lūdzam arī Tevi, skatītāj – ja Tavā rīcībā ir kāda noderīga informācija par notikušo, piezvani uz policiju un padalies ar to!

TOP komentāri

 • izolde
  +1 +1 0

  izolde

  Cik atceros, arii Anglijas iedziivotaaji suudzas par to pa'su). Bet kaa jau vienmeer, no malas spriedeleet ir visvieglaak!
 • Taty
  0 0 0

  Taty

  Izsaku viss dziļako lidzjutibu Inesei un meitai Kristinei vīra,tēta zaudējuma.Ceru ka Jūs viņu atradisiet,kaut vai jau aizgajušu no šis pasaules.Galvenais nezaudējat ticibu.
 • Zzzzz

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl