Komentāri
Robežsargi uzgājuši starptautiskajā meklēšanā izsludinātus luksusa klases auto
FOTO: BMW

Šā gada februārī robežsargi, veicot savu pamatfunkciju izpildi, divos gadījumos konstatēja 10 zagtas luksusa klases automašīnas. 4. februārī kādai SIA piederošajā angārā Daugavpilī tika konstatēti četri luksusa klases auto: BMW X5, Audi A7, Land Rover un Lexus LX570. Visas automašīnas izrādījās starptautiskajā meklēšanā.

BMW, Audi un Land Rover 2014. gada augustā – septembrī ir zagtas Vācijā, savukārt Lexus auto  zādzība notikusi Latvijā, attiecībā uz šo faktu 2014. gada jūlijā VP Rīgas RP Jūrmalas iecirknis ir uzsācis kriminālprocesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 8. februārī robežsargi, veicot imigrācijas kontroli un pārbaudot iespējamos nelegālo imigrantu pārvietošanās maršrutus, Rēzeknes stacijā kādā kravas vilciena vagonā atklāja sešas automašīnas – Mercedes Benz C220, BMW X5, divas Toyota Land Cruiser un divas Toyota Corolla Verso, attiecībā uz kurām pavaddokumentos tika konstatētas nesakritības – atšķiras automašīnu modeļi, krāsa un izlaiduma gadi.

Veicot minēto automašīnu padziļināto pārbaudi, tika noskaidrots, ka visas minētās automašīnas atrodas starptautiskajā meklēšanā, saistībā ar to zādzību dažādās Eiropas Savienības valstīs – Vācijā, Zviedrijā un Latvijā.  Divas automašīnas Toyota Land Cruiser auto  zādzība notikusi Latvijā, attiecībā uz šo faktu 2014. gada oktobrī VP Rīgas RP Baložu iecirknis ir uzsācis kriminālprocesus.

Abos gadījumos tālākās procesuālās darbības saistībā ar zagtajiem auto veic Valsts policija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl