Robežsargi Riču ezerā atrod laivu ar kontrabandas cigaretēm

0 Komentāru
Robežsargi Riču ezerā atrod laivu ar kontrabandas cigaretēm
Ilustratīvs foto: LETA

Pagājušajā nedēļā, 2. septembrī, robežsargi uz Latvijas-Baltkrievijas robežas Riču ezerā konstatēja gumijas laivu, ar kuras palīdzību tika pārvietotas kontrabandas cigaretes, un aizturēja divus Latvijas pilsoņus.

Daugavpils pārvaldes Silenes robežapsardzības nodaļas robežsargi Skrudalienas pagastā Riču ezerā aptuveni 400 m no valsts robežas niedrēs konstatēja gumijas laivu ar elektrodzinēju, kurai aizmugurē bija piesieti 20 melnā polietilēnā ietīti iepakojumi ar cigaretēm Premjer ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām – kopā 300 000 gab. Apsekojot Riču ezera krasta teritoriju, tika aizturēts viens Latvijas pilsonis.

Piesaistot papildspēkus, turpmāko meklēšanas pasākumu rezultātā uz meža ceļa tika aizturēts vēl viens Latvijas pilsonis, kurš pārvietojās ar automašīnu Mercedes Benz Vito. Pārbaudot dokumentus, izrādījās ka vīrietim nav nemaz iegūtas vadītāja tiesības.

Uzsākts kriminālprocess pēc 190. panta trešās daļas – par kontrabandu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tā izdarīta lielā apmērā. Personas kopā ar krimināllietas materiāliem un lietiskajiem pierādījumiem nodotas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.

0 Komentāru