Komentāri
Robežsardze notver 11 vjetnamiešus un trīs cilvēku kontrabandistus
FOTO: LETA

Šā gada 20. un 21. septembrī Preiļu un Daugavpils novadā robežsargi aizturēja divas nelegālo imigrantu grupas, kopā 11 Vjetnamas pilsoņus un 3 pārvietotājus – 2 Tadžikistānas un 1 Krievijas pilsoni.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu, veicot robežas apsekošanu, par Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu Salienas pagastā robežsargi aizturēja 4 Vjetnamas pilsoņus (3 vīriešus un 1 sievieti) un pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma personu pārvietotāju – 1972. gadā dzimušo Krievijas pilsoni.

Savukārt svētdienas vakarā un pirmdienas rītā Preiļu apkaimē tika aizturētas vēl divas Vjetnamas pilsoņu grupas, vienu no tām pavadīja 2 Tadžikistānas pilsoņi.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu un par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākti kriminālprocesi. Vjetnamas un Tadžikistānas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpilī, savukārt Krievijas pilsonis ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl