1 komentārs

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos daudz apspriests kāds video, kurā agresīva bezbiļetniece Rīgas sabiedriskajā transportā rupji apsaukā un grūsta biļešu kontrolieri, bet pēc tam iespļauj sejā citai pasažierei.

Rīgas pašvaldības policija agresīvo pasažieri tagad ir atradusi, un viņai draud sods par sīko huligānismu. Rīgas satiksmē stāsta, – ar šādiem gadījumiem kontrolieriem sanāk saskarties pat ļoti bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikts noticis 5. aprīlī. Kontrolieri pārbaudījuši biļetes 3. maršruta autobusā un “uzdūrušies” kārtējai bezbiļetniecei – kādai solīdi ģērbtai sievietei. Tomēr viņa atteikusies izkāpt no autobusa un samaksāt sodu. Tā vietā sieviete sākusi skaļi apsaukāt gados vecāko kontrolieri necenzētiem vārdiem, ik pa brīdim viņu arī pagrūstot. Notiekošo nofilmējis kāds cits pasažieris, kurš video ievietojis internetā.

Beigu beigās kontroliere izsaukusi pašvaldības policiju, lai sievieti aizturētu, bet bezbiļetniece mēģinājusi aizbēgt, izlecot no autobusa. Kāda meitene centusies bēgšanu nepieļaut, nelaižot sievieti garām, atlīdzībā saņemot spļāvienu sejā. Incidents sociālajos tīklos izraisījis sašutuma vētru, un Rīgas pašvaldības policija bezbiļetnieci jau sameklējusi.

Foto

Viņai draudēs sods 70 līdz 500 eiro apmērā. Tikmēr Rīgas satiksmē atzīst, ka kontrolieri ar šādu attieksmi saskaras diezgan bieži, un kontrolieri pat tiek sagatavoti šādām situācijām speciālās mācībās. Kopš februāra viņus kontroles braucienos pavada arī apsargi, tomēr, kā izrādās, ne visos.

Pagājušajā gadā kopumā fiksēti 156 agresijas pret kontrolieriem gadījumi, 49 no tiem – ar fizisku vardarbību.

 

Video

TOP komentāri

  • Jumis
    0 0 0

    Jumis

    Visbargāko sodu! Šim jābūt kā "paraugprāvai". Es tās meitenes (kurai iespļāva sejā) vietā vēl tiesā pieprasītu kompensāciju par cieņas un goda aizskaršanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl