Rīgas maratona laikā miris dalībnieks

Komentāri
Rīgas maratona laikā miris dalībnieks
Foto: LETA

Svētdien, 17. maijā, Lattelecom Rīgas maratona laikā 10 kilometru distancē bojā gājis viens no sacensību dalībniekiem.

“Mēs, maratona komanda, izsakām visdziļāko līdzjūtību un esam domās kopā ar šodien maratona laikā mirušā 10 km distances dalībnieka tuviniekiem. Dziļā cieņā, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komanda,” lasāms maratona organizatoru mājas lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMDP) pārstāve Ilze Bukša Skaties.lv apstiprināja, ka šodien, 17. maijā, Lattelecom Rīgas maratona laikā viena no dežurējošajām mediķu brigādēm ziņoja par bojā gājušo sacīkšu laikā. ”Mirušais ir apmēram 25 gadus vecs. Viņam palika slikti, blakus esošā reanimācijas brigāde ilgstoši centās veikt reanimācijas pasākumus, taču diemžēl vīrietis gāja bojā,” pavēstīja Ilze Bukša.

Ilze Bukša arī norādīja, ka tik vērienīgos pasākumos kā Lattelecom Rīgas maratons, kur fiziskām slodzēm sevi pakļauj tūkstošiem cilvēku, nevar izslēgt tik traģiskus gadījumus kā šodien notikušais. Kāpēc jaunaus vīrietis ir miris, varēs pateikt tikai ekspertīze, norādīja Bukša.

Kā Skaties.lv pavēstīja notikušā aculiecinieki, līdz distances beigām esot palikuši 300-400 metri, kad jaunais vīrietis uzsācis finiša spurtu un, būtiski palielinot skriešanas tempu, paskrējis garām citiem dalībniekiem. Taču pavisam īsu brīdi pēc tam jaunais vīrietis jau redzēts guļam uz zemes, un pie viņa steigusies NMPD brigāde.

NMPD pārstāve arī pavēstīja, ka kopumā šogad palīdzību mediķiem lūguši ievērojami mazāk maratona dalībnieku nekā citus gadus. ”Pašlaik ir tikai viens hospitalizācijas gadījums. Kāda sieviete sūdzējās par sāpēm potītes apvidū. Pārējie maratona dalībnieki sūdzējušies vien par sastiepumiem un citām sīkām traumām,” pavēstīja Ilze Bukša, ”citus gadus hospitalizēto ir ievērojami vairāk. Iespējams, ka salīdzinoši vēsais laiks ir daudz pateicīgāks šādam sporta aktivitātēm, kas ļāvis izvairīties no dažādām traumām, piemēram, pārkaršanas, kas bijušas raksturīgas citus gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl