Rīgas centrā vīrieši piekauj un aplaupa nejaušu garāmgājēju

Komentāri
Rīgas centrā vīrieši piekauj un aplaupa nejaušu garāmgājēju
LETA

Otrdien, 24. maijā, ap pulksten septiņiem vakarā kāds vīrietis devās pa Gogoļa ielu, netālu no Rīgas Centrālās stacijas. Pie viņa pienāca divas nepazīstamas personas. Svešie vīrieši sāka viņu sist un nolaupīja pulksteni, gredzenu un somu, kurā atradās apģērbs un dokumenti. Ļaundari no notikuma vietas aizbēga.

Šīs pašas dienas vakarā Pašvaldības policisti uz ielas pamanīja ļoti iereibušu vīrieti. Likumsargi viņu aizturēja un nodeva Valsts policijas rokās. Izrādījās, ka pie viņa atrodas mantas, kas Gogoļa ielā bija nolaupītas jau minētajam vīrietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot izmeklēt laupīšanu, policisti noskaidroja, ka noziegumu aizturētais vīrietis izdarījis kopā ar savu paziņu – 1972. gadā dzimušu vīrieti. Rīgas Latgales iecirkņa kriminālpolicisti noskaidroja viņa iespējamo atrašanās vietu un vakar, 26. maijā, Pārdaugavā viņu aizturēja.

Abi aizturētie jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl