Rīgas centrā vērienīgs ugunsgrēks izposta ģimenes mitekli

Komentāri

Aizvadītajā naktī, daudzu galvaspilsētas iedzīvotāju naktsmieru pārtraukušas sirēnu skaņas. Avotu ielā, piecstāvu dzīvojamajā namā izcēlies postošs ugunsgrēks, kurš iznīcinājis kādas ģimenes mitekli. 

Dzīvokļa saimnieks Uldis atceras, ka viss sācies pavisam negaidīti, ap diviem naktī, kad visa ģimene piektā stāva dzīvoklī jau bija devusies pie miera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, izsaukti ugunsdzēsēji, kuri ieradušies ļoti operatīvi. Ģimene, tikko paspējusi  iznākt no mājas, kad uz ielas jau piestājis pirmais palīgu auto.

Īrētais miteklis gandrīz pilnībā izpostīts. Vismaz pagaidām ģimene patversies pie kaimiņiem, līdz, iespējams, viņiem tiks ierādīts kāds cits dzīvoklis šajā pašā namā.

Vienīgais mierinājums esot tas, ka māja esot apdrošināta, tādēļ jācer, ka uguns nodarītā skāde nebūs jāapmaksā no savas kabatas. Lai arī

Uldis norāda, ka ugunsgrēks, visticamāk, sācies bēniņos, bet nama pārvaldnieks pieļauj, ka liesmas sākušas plosīties  dzīvoklī.

Patieso ugunsgrēka iemeslu noskaidrošana uzticēta izmeklētājiem, kuru atzinumu gaida arī apdrošinātāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl