Rīgas centrā, uz stikliem pārgriežot rīkli, iet bojā pusaudze

27 komentāri
Rīgas centrā, uz stikliem pārgriežot rīkli, iet bojā pusaudze
FOTO: LETA

Gandrīz pašā Rīgas centrā dīvainos apstākļos gājusi bojā pusaudze. Jauniete it kā uzkritusi uz stikliem un pārgriezusi rīkli. Interesanti, ka tas noticis pašā dienas vidū, ciemojoties pie ārzemniekiem viņu dzīvoklī.

Ēka teju Čaka ielas galā, tajā – dzīvoklis, kas izīrēts cilvēkiem, kuru klātbūtne kaimiņus visnotaļ pārsteigusi. Viņi pabrīnījušies par ārzemniekiem, kuru vizuālais skats liecinājis, ka tie ir ne jau no tuvākām kaimiņzemēm, bet krietni eksotiskākas vietas.

Ceturtdien, 27. augustā, dzīvoklī pie trim ārzemniekiem bijušas divas jaunas meitenes, it kā aptuveni 16 vai 17 gadus vecas valmierietes. Dienas vidū uz turieni izsaukta neatliekamā palīdzība. Mediķi pēc tam sazinājušies ar policiju. Viņi atraduši 16 gadus vecu meiteni ar grieztām brūcēm kaklā. Nāve iestājusies jau mediķu ierašanās brīdī, atdzīvināšanas mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

Kas gaišā dienas laikā izdarīts ar pusaudzi, nav īsti skaidrs. Neoficiāla versija liecina, ka viņa kritusi un iekritusi saplēstos stiklos, iespējams, durvju stiklojumā. Kāda no lauskām pārgriezusi viņai rīkli.

Vairāk skaties pievienotajā video!

27 komentāri