Komentāri
Rīgas centrā uz ielas pamana vīrieti narkotisko vielu ietekmē; pie viņa atrod vēl kaut ko “interesantu”
Valsts policija

Rīgas centrā policisti aizturējuši vīrieti ar 36 gramiem marihuānas un četriem gramiem halucinogēno sēņu, informē likumsargu pārstāvji.

“Naktī no 13. uz 14. oktobri ap pulksten 00.30 Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti Brīvības ielā pamanīja staigājam jaunu vīrieti, kurš izskatījās narkotisko vielu ietekmē. Policisti aizdomīgo vīrieti pārmeklēja un viņa mugursomā atrada 36 gramus izžāvētas marihuānas un četrus gramus halucinogēno sēņu. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī,” stāsta Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais dzimis 1988. gadā un iepriekš nav sodīts. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka narkotikas viņš grasījies realizēt.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Tāpat pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par narkotiku lietošanu.

Vīrietim noteikts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl