Komentāri
Rīgas centrā uz ielas pamana vīrieti narkotisko vielu ietekmē; pie viņa atrod vēl kaut ko “interesantu”
Valsts policija

Rīgas centrā policisti aizturējuši vīrieti ar 36 gramiem marihuānas un četriem gramiem halucinogēno sēņu, informē likumsargu pārstāvji.

“Naktī no 13. uz 14. oktobri ap pulksten 00.30 Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti Brīvības ielā pamanīja staigājam jaunu vīrieti, kurš izskatījās narkotisko vielu ietekmē. Policisti aizdomīgo vīrieti pārmeklēja un viņa mugursomā atrada 36 gramus izžāvētas marihuānas un četrus gramus halucinogēno sēņu. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī,” stāsta Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais dzimis 1988. gadā un iepriekš nav sodīts. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka narkotikas viņš grasījies realizēt.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Tāpat pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par narkotiku lietošanu.

Vīrietim noteikts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl