Papildināta – Atsaukums aculiecinieku meklēšanai

5 komentāri
Papildināta – Atsaukums aculiecinieku meklēšanai
FOTO: Valsts policija

Pagājušajā sestdienā, 29. augustā ap pulksten 14:40 pēc palīdzības pie Valsts policijas Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri tobrīd patrulēja pilsētas centrā, vērsās iedzīvotāji. Viņi apgalvoja, ka Alberta ielā pa logu esot izmests suns, kas uzkritis uz kādas automašīnas jumta.

Jaunākā informācija liecina, ka suns tomēr netika izmests pa logu, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbinieki notikuma vietā atrada savainotu suni, kas, iespējams, tika izmests pa mājas logu. Uz notikuma vietu tika izsaukti Brasas iecirkņa policisti.

Pašreiz Rīgas Brasas policijas iecirknī ir vērsies tikai bojātās automašīnas īpašnieks, tādēļ likumsargi aicina atsaukties nelaimē nonākušā suņa saimnieku, kā arī notikušā aculieciniekus, vēršoties Brasas policijas iecirknī.

VP Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbinieki savainoto suņu meiteni nogādāja Dr. Beinerta klīnikā veselības pārbaudei, pēc kā suns nogādāts Rīgas dzīvnieku patversmē Ulubele. Dzīvnieku patversme norāda, ja 14 dienu laikā nepieteiksies suņu meitenes saimnieki, tad viņu būs iespējams adoptēt.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

 • --
  +3 +3 0

  --

  trūkst vārdu ...pie normālas galvas izdarī nav iepējams ...alkp ,nartkotikas >>????Suņuk , netici CILVĒKAM !!!!
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Es nesaprotu, cilvēki, jūs lasīt protat, vai izlasām tikai virsrakstus? Tur skaidri ir rakstīts, ka suns netika izmests pa logu..
 • Dzintra
  +1 +1 0

  Dzintra

  Tādus cilvēkus vajadzētu bargi sodīt un nepieļaut, lai viņi jebkad varētu iegādāties dzīvnieku. Mūsu likumi ir pārāk maigi. Ja viņš var tā izdarīt ar dzīvnieku, tad arī ar cilvēku nebūs nekādu problēmu. Novēlu sunītim labu saimnieku! Man arī ir sunītis no patversmes. Labāks draugs nav iedomājams.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl