Rīgas centrā naktī aiztur pilnīgi kailu sievieti

Komentāri
Rīgas centrā naktī aiztur pilnīgi kailu sievieti
FOTO: RPP

4. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Elizabetes ielas un Kalpaka bulvāra krustojumā atrodas kaila sieviete, informē RPP.

Ierodoties norādītajā adresē, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās – kārtības sargi uz ielas pamanīja pilnīgi kailu sievieti, kura stāvēja uz sasnigušās ietves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no policistiem novilka dienesta jaku un iedeva sievietei ar ko piesegties. Nekavējoties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, policisti sievieti ieaicināja operatīvā dienesta transportlīdzeklī un no aptieciņas sievietei iedeva arī folija segu, lai viņa pēc iespējas ātrāk atgūtu normālu ķermeņa temperatūru, atklāj policija.

Likumsargi noskaidroja sievietes datus, kā arī to, ka viņas dzīvesvietā palicis sievietes mazgadīgais bērns. Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri personu apskatīja un nolēma nogādāt ārstniecības iestādē.

Pēc 32 gadus vecās sievietes hospitalizēšanas policisti devās uz viņas dzīvesvietu, kur, iespējams, atstāts sievietes mazgadīgais bērns. Ierodoties norādītajā adresē, sastapta ēkas dežurante, kura policistiem paskaidroja, ka sieviete pēdējās dienās uzvedusies dīvaini un šonakt pilnīgi kaila izskrējusi no sava dzīvokļa. Dežurante viņai iedevusi savu mēteli, taču sieviete mēteli nometusi zemē un skrējusi tālāk.

Policisti devās uz dzīvokli, taču tā durvis neviens neatvēra. Apzvanīti sievietes radinieki, lai noskaidrotu bērna pašreizējo atrašanās vietu. Pēc brīža adresē ieradās sievietes vīrs. Policisti ar vīrieti iegāja dzīvoklī un pārliecinājās par bērna drošību. Bērns atstāts tēva uzraudzībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl