Rīgas centrā naktī aiztur pilnīgi kailu sievieti

Komentāri
Rīgas centrā naktī aiztur pilnīgi kailu sievieti
FOTO: RPP

4. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Elizabetes ielas un Kalpaka bulvāra krustojumā atrodas kaila sieviete, informē RPP.

Ierodoties norādītajā adresē, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās – kārtības sargi uz ielas pamanīja pilnīgi kailu sievieti, kura stāvēja uz sasnigušās ietves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no policistiem novilka dienesta jaku un iedeva sievietei ar ko piesegties. Nekavējoties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, policisti sievieti ieaicināja operatīvā dienesta transportlīdzeklī un no aptieciņas sievietei iedeva arī folija segu, lai viņa pēc iespējas ātrāk atgūtu normālu ķermeņa temperatūru, atklāj policija.

Likumsargi noskaidroja sievietes datus, kā arī to, ka viņas dzīvesvietā palicis sievietes mazgadīgais bērns. Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri personu apskatīja un nolēma nogādāt ārstniecības iestādē.

Pēc 32 gadus vecās sievietes hospitalizēšanas policisti devās uz viņas dzīvesvietu, kur, iespējams, atstāts sievietes mazgadīgais bērns. Ierodoties norādītajā adresē, sastapta ēkas dežurante, kura policistiem paskaidroja, ka sieviete pēdējās dienās uzvedusies dīvaini un šonakt pilnīgi kaila izskrējusi no sava dzīvokļa. Dežurante viņai iedevusi savu mēteli, taču sieviete mēteli nometusi zemē un skrējusi tālāk.

Policisti devās uz dzīvokli, taču tā durvis neviens neatvēra. Apzvanīti sievietes radinieki, lai noskaidrotu bērna pašreizējo atrašanās vietu. Pēc brīža adresē ieradās sievietes vīrs. Policisti ar vīrieti iegāja dzīvoklī un pārliecinājās par bērna drošību. Bērns atstāts tēva uzraudzībā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl